Lidia Łyp-Nowerska

Przede wszystkim Pani bez podejścia do pacjenta. Zero zwykłej uprzejmości, po prostu nieprzyjazny ton. Brak rozmowy, dialogu, tłumaczenia co i jak. Wyszłam z gabinetu zdenerwowana i zestresowana bardziej atmosferą niż badaniem.

Byłam u tej pani dr na kontroli. Po zbadaniu aparatem i otrzymaniu wydruku stwierdziła, że wzrok pogorszył się niewiele, pomimo że nie wiedziała jaką wadę miałam do tej pory! Chciałam jednak receptę na nowe oprawki. Mówiłam pani kilka razy jaką moc mają moje okulary, a ona usilnie odbierała mi do oka za słabe soczewki! Na moje pytanie "Jakim cudem widzę w okularach a w binoklach z tą samą mocą nie?" usłyszałam "No ja też nie wiem!". Pani stwierdzila,że nie wiem jakie okulary noszę! Po kilku takich odzywkach wyszłam z gabinetu bez recepty i bez wiedzy o aktualnej wadzie! Zero profesjonalizmu i uprzejmości!