lekarz Lidia Sieńko

Onkolog

Zero zainteresowania pacjentem. Sytuacja ze zmianą opatrunku co drugi dzień na otwartej ranie z sączkiem i co słyszę? Czemu pani się nie zapisała.- brak zapisów bo pani przyjmuje tylko zapisy i już więcej nie, bo nie da rady. Wizyta nie planowana, przy której nie można się zapisać miesiąc wcześniej i czekać grzecznie w kolejce. Zero empatii i zrozumienia a tym bardziej pomocy. Do pracy przyszła po godzinie kręcenia się po szpitalu (prywatnie bez stroju przeznaczonego do pracy) to się nie dziwię, że nie zdąży przyjąć. Od razu oburzona i z pretensja do każdego. Zostałam odesłana z kwitkiem bo ona rany nie opatrzy. Nie miła i krzykliwa, grzeczna kulturalna rozmowa na nią nie wpływa, od razu pretensje co ja tu robię. Nie polecam wizyty u tej pani, poszłam raz i więcej się nie pojawię choćbym miała zwijać się z bólu.

Polecam panią doktor. Bardzo miła osoba, która bardzo profejsjonalnie zrobiła zabieg. Pomogła przy zemdleniu.

Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem i cudownym, ciepłym człowiekiem. Udzieliła mi zarówno profesjonalnej pomocy medycznej, jak i psychicznej w trudnych momentach choroby nowotworowej. Nigdy nie spotkałam lekarza, który tak bardzo angażował się w leczenie swojego pacjenta. Zdecydowanie jest to lekarz godny polecenia.

Nie zainteresowała się Panią, bo jej Pani nie zapłaciła nic ekstra. Ona lubi wyciągać adresy pacjentów z kart, zjawiać się u nich w domu i zalewając się łzami "pożyczać" tyle pieniędzy, ile się da, a potem przepadać bez wieści.

Nie polecam nikomu pani doktor Sieńko. Miałam wykonywany zabieg usuwania łagodnej zmiany z piersi, który miał być prostym zabiegiem, wykonywanym "od ręki", w miejscowym znieczuleniu, bez konieczności hospitalizacji, a okazał się wielką traumą i w trakcie zabiegu miałam ochotę po prostu uciec ze stołu operacyjnego, żeby wyjść z całej sytuacji żywo. Pani doktor nie panuje nad swoimi emocjami a być może także po prostu brakuje jej kompetencji, ponieważ nie potrafi poradzić sobie z normalnym w takiej sytuacji krwawieniem a swojego przerażenia nie potrafi ukryć. Miałam poczucie, że ona dopiero uczy się operować i robi to właśnie na mnie! Mając już otwartą ranę oskarża prawdopodobnie jeszcze bardziej przerażoną pacjentkę o to, że nie może zatrzymać potoku krwi i dopytuje o to czy aby nie mam problemów z krzepliwością krwi (a może profesjonalniej byłoby zlecić takie badania przed podjęciem się operacji?!). Po pewnym czasie okazało się jednak, że to nie moja krzepliwość jest problemem, lecz kompetencje pani doktor - inny lekarz onkolog na wizycie kontrolnej na wieść o tym, że zabieg wykonywała dr Sieńko pokiwał głową i powiedział " To co? Krew się lała strumieniami, co?". Powiedział mi, że w środowisku pani doktor z tego słynie... Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej - mam za to nadzieję, że kogoś moja opinia uchroni przed niepotrzebnym cierpieniem... Pozwolę sobie tylko dodać, że zabieg był wykonywany prywatnie, zapłaciłam za niego ok 600 zł + wizyta przed zabiegiem ok 120 zł, a pani doktor chciała tylko jak najszybciej stracić mnie z oczu i nawet nie była po wszystkim zainteresowana kontrolą, jak goi się jej "dzieło", a gdy zapytałam o takową, to usłyszałam, że jak chcę to mogę przyjść (oczywiście zapisując się i płacąc za kolejną wizytę). Co prawda dostałam od niej numer telefonu komórkowego "w razie czego, jakby krwawienie się nie zatrzymało", ale to raczej nie jest satysfakcjonujące rozwiązanie. Bardziej od samej pani doktor całą sytuacją przejęła się pielęgniarka asystująca przy operacji (której jestem bardzo wdzięczna za ludzką postawę:)) i następnego dnia zadzwoniła do mnie spytać czy wszystko w porządku, bo to tak krwawiło, że się martwiła. Podsumowując, chciałabym powiedzieć, że pani doktor nie daje pacjentowi poczucia bezpieczeństwa i troski, odnosi się wrażenie, że jest wyrachowana w tym, co robi i - co najważniejsze - nie potrafi zachować zimnej krwi przy operacji. Z drugiej strony, w opinii lekarzy, którzy oglądali bliznę pooperacyjną, samo szycie było zrobione ładnie, dlatego być może w sytuacji, gdy pacjent jest całkowicie uśpiony i nie świadomy jak przebiega zabieg, praca doktor Sieńko nie byłaby aż taka zła.

Pani Dr Lidia Sieńko-Sienkiewicz wzbudza zaufanie od pierwszej chwili spotkania. Jest osobą pogodną i przyjazną dla pacjenta,tak szczególnego jak choroba nowotworowa. Pozdrawiam srdczenie Panią Doktor Franciszka Bakun

Super lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjentek. Moja mama się u niej leczy i jesteśmy bardzo zadowolone. Zawsze służy pomocą i ma czas dla pacjentów. Naprawdę godna polecenia.

Może i specyficzne poczucie humoru pani dr ma, ale poza tym jest osobą bardzo cyniczną i fałszywą.

Specyficzne poczucie humoru może robić złe pierwsze wrażenie, ale to fantastyczna, pełna ciepła i profesjonalizmu osoba

świetny specjalista,podchodzi do chorego z życzliwością!

świetny specjalista,podchodzi do chorego z życzliwością!