dr n. med. Lidia Skobejko

Urolog dziecięcy

2,5
2,8

08.08.2016

To jest kobieta nastawiona tylko na pieniądze. Na wizycie nie ma nic oprócz wrzasków. Wstyd, jak można tak traktować człowieka potrzebującego pomocy. Zdecydowanie nie polecam.

11.08.2016

To najgorszy lekarz i najpodlejszy człowiek z jakim przyszło mi się zmierzyć. Na wizycie na NFZ upokarza pacjenta, krzyczy, jest wulgarna, nie chce odpowiadać na pytania zbywając człowieka. Natomiast na wizycie prywatnej odgrywa cudowną panią doktor martwiącą się o los swoich pacjentów. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. Z dala od tej kobiety łasej na pieniądze i stawiającej na ostatnim miejscu dobro pacjenta.

21.01.2013

Zdecydowanie nie polecam. Traktuje pacjentów nieuprzejmie. Mam wrażenie, że liczą się dla niej tylko pieniądze.

anonim

04.09.2013

Dziś byliśmy w CZD prawie 400km od domu.syn miał mieć robioną cystografię mikcyjną ale... nie mieliśmy ze sobą ogólnego badania moczu. Radiolodzy powiedzieli że jeśli lekarz kierujący napisze na skierowaniu że mimo braku wyniku cystografia ma być wykonana to zbadają syna. Pani Skobejko nie raczyła nawet ze mną porozmawiać ,powiedziała asystentce ,że powinnam wiedzieć o wyniku moczu. Dodam jeszcze, to istotne ,że całą resztę zaleceń wypisała na skierowaniu i na karcie z poprzedniej wizyty ale o bad.ogólnym moczu nie wspomniała. I co wy na to? Więc zrobiliśmy sobie wycieczkę do stolicy!!!! Jak jeździliśmy do Nukleomedu to zawsze miała czas, odpowiadała na pytania i wszystko było jasne (bo za grube pieniądze) a IP CZD nazwała kiedyś "OBOZEM PRACY"!!! Wiedzę to ona ma ,możliwości też ale ochoty by nie szuflatkować dzieci to nie ma.Jakoś nie odczułam tego co inni tutaj wypisują bo jakoś zaangarzowania i chęci pomocy naszemu synowi nie zauważyłam. A każdy tak naiwnie liczy na pomoc w CZD a tam to samo co wszędzie.Syn ma pęcherz i jelito neurogenne ,porusza się samodzielnie i zachowanie czucia w układzie moczowym i odbytniczym. Nie jest wszystko ok ale ma duże szanse by poradzić sobie z tymi problemami w przyszłości.

20.11.2015

Dla tej pani na pierwszym miejscu są pieniądze, potem długo, długo nic, a na samym końcu dobro pacjenta. Stanowczo odradzam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Urolog dziecięcy "?

górnośląskie centrum zdrowia matki i dziecka
ul. Medyków 16
Katowice