Lidia Skobejko

52,206692821,184968822/6130510
biuro@nukleomed.pl

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.45
18 opinii

Odradzam kazdemu. Jest zdolna do wszystkiego, aby osiagnac korzysci materialne... nawet zaszkodzic pacjentowi.

Dziś byliśmy w CZD prawie 400km od domu.syn miał mieć robioną cystografię mikcyjną ale... nie mieliśmy ze sobą ogólnego badania moczu. Radiolodzy powiedzieli że jeśli lekarz kierujący napisze na skierowaniu że mimo braku wyniku cystografia ma być wykonana to zbadają syna. Pani Skobejko nie raczyła nawet ze mną porozmawiać ,powiedziała asystentce ,że powinnam wiedzieć o wyniku moczu. Dodam jeszcze, to istotne ,że całą resztę zaleceń wypisała na skierowaniu i na karcie z poprzedniej wizyty ale o bad.ogólnym moczu nie wspomniała. I co wy na to? Więc zrobiliśmy sobie wycieczkę do stolicy!!!! Jak jeździliśmy do Nukleomedu to zawsze miała czas, odpowiadała na pytania i wszystko było jasne (bo za grube pieniądze) a IP CZD nazwała kiedyś "OBOZEM PRACY"!!! Wiedzę to ona ma ,możliwości też ale ochoty by nie szuflatkować dzieci to nie ma.Jakoś nie odczułam tego co inni tutaj wypisują bo jakoś zaangarzowania i chęci pomocy naszemu synowi nie zauważyłam. A każdy tak naiwnie liczy na pomoc w CZD a tam to samo co wszędzie.Syn ma pęcherz i jelito neurogenne ,porusza się samodzielnie i zachowanie czucia w układzie moczowym i odbytniczym. Nie jest wszystko ok ale ma duże szanse by poradzić sobie z tymi problemami w przyszłości.

Zdecydowanie nie polecam. Traktuje pacjentów nieuprzejmie. Mam wrażenie, że liczą się dla niej tylko pieniądze.

Prowadziła mnie przez 18lat. Jest wspaniałym lekarzem i pacjenci przyjeżdżają do niej z całego kraju co świadczy o jej wysokich kwalifikacjach.Polecam z 100%

Jestem bardzo zadowolona z Pani dr Skobejko, polecam ją wszystkim znajomym, którzy się borykają z podobnymi problemami. Będąc w ciąży wykryto u mojego dziecka wodenercze ale niestety nikt nie był w stanie mi wytłumaczyć na czym polega ta wada. Dopiero po porodzie kiedy syn był już w CZD Pani doktor wszystko czarno na białym mi wytłumaczyła. Jesteśmy pod jej opieką już 5 lat i jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.

Pani Dr. Skobejko prowadzi mnie prawie 20 lat i nie miałem nigdy problemu z tym by wyjaśniła lub nie dopowiedziała coś na temat badania i mojej choroby, kobieta gania na tyle frontów i na tyle tys ludzi przyjmuje, mało jaki lekarz udziela się tyle i ciągle się kształci. Po leczeniu w CZD straciłem kontakt ponieważ miałem skończone 18lat z panią doktor ponieważ nie wiedziałem i nikt nie poinformował mnie iż Pani Dr przyjmuje na NFZ, po wizycie prywatnej wygoniła mnie i wstawiła się w recepcji bym nie zapłacił ani grosza, podała adres gdzie przyjmuje na NFS, robiła mi operacji na przepuklinę oraz przetokę. Nie będąc pod jej opiekał 2 lata nabawiłem się nadciśnienia nerek mając refluks, powinienem być kontrolowany. Ludzi które opisują tutaj i oceniający jął negatywnie widać że to nie my znamy się na tym, a nie my tak? Inni lekarze co bawili się moim kosztem przez dwa lata nawet nie raczyli zrobić nawet jednego badania bo niekonieczne jest, to jest dopiero kpina, niemiłe traktowanie wynika pani doktor z prostych rzeczy nieraz widząc na własne oczy jak ludzie wpychają się w kolejkę lub myślał że są lepsi od innych, wychodzi z nich niecierpliwość i mądrości życiowe po co ideał do lekarza ze źle kieruje ich chorobą itp. że mówi jak ma siusia jak i inne rzeczy, jak są mądrzejsi tak proszę bardzo sami się leczyć lub u innego lekarza, w dzieciństwie przeżyłem wiele operacji wraz z powierzeniem cewki moczowej jak by nie to myślę ze pani doktor raczej prawie w 100% wyleczyła mnie z przepukliny przeponowo rdzeniowej nie trzymania moczu. A nie jeden mądry lekarz u którego byłem na wizycie stwierdził znamy panią doktor, po co ona tał operacji robiła, co panu dała!!!. Odpowiadam jak by sami nosili pampersy 24na dobę by wiedzieli po co,! jak publicznie się człowiek wstydzi itp. Jak by byli sami tacy lekarze jak pani Lidia myślę że ci patałachy co na kasę czekają nie mieli by więcej do powiedzenia i do roboty. Dlatego będę jak najbardziej za panią doktor stał murem i ocenianie pozytywnie bo źle doradziła ma prawo również nie jest bogiem ani omnibusem, tym bardziej jest dobrym lekarze i robi wielką robotę za nic, niedocenianie tego bo ktoś może mieć zły dzień lub nieznanie humorku kogoś, to tak łatwo ocenić negatywnie kogoś. Każdy z nas wie jaki Polak potrafi być więcej cierpliwości życzę wszystkim i sobie oraz zrozumienia a będzie w porządku, mus słuchać a nie wymądrzać się, są lepsi lekarze w tym kraju. WĄTPIE !!!

Ja również odradzam wszystkim Panią doktor. Na wizycie była nieuprzejma, potraktowała mój problem bardzo rutynowo. Mówiła, że za dużo piję i dlatego mam problem z pęcherzem. Uczyła mnie jak mam prawidłowo siedzieć podczas opróżniania pęcherza.??? Po szczegółowych badaniach u innego lekarza okazało się, że mam IC pęcherza. Odradzam wszystkim.

Byłam z 3,5 letnia córką w przychodni MAG. Dr Skobejko potraktowała nas rutynowo, nie dając wrecz możliwosci opowiedzenia dokładnie naszego problemu. Bardzo niemiła. Na poczatku miałam wrazenie ze ma do mnie pretensje ze dałam dziecku za duzo pic, mimo ze przed wizyta/ badaniem powiedziano mi ze dziecko ma przyjsc opite zeby mogło zrobić siku na badaniu. Córka robiła siku na raty (ma chory pecherz i z tym własnie problememe przyszłyśmy do lekarza), a lekarka mi mówi, że tak to mozemy siedziec i siedziec a córka nie oprózni pecherza. Uwagi do mojego dziecka które zaczeło płakać przy USG "Widzisz, przestraszyłaś tamtego chłopca." Podczas rozmowy córka kręciłą sie po gabinecie, dr: "Jak popsujesz tamten fotel, mama bedzie musiała za niego zapłacic i sprzedac samochód". Takie traktowania pacjenta nie powinno miec miejsca!!!

Dr Skobejko leczy naszego syna od 6 lat. Jest jednym z najlepszych w europie lekarzy chirurgów urologów dziecięcych. Jednym z NAJLESZYCH w EUROPIE.

leczyłam się u pani doktor przez 10 lat i bardzo mi pomogła. miła, sympatyczna i z poczuciem humoru.

skupia sie na problemie pecherza a u mojego syna jest problem z susakiem

(koszt wyzyty zależny od przychodni, w Urodynie na Wiśniowej taniej niż taka sama wyzyta na Dembowskiego). My jseteśmy w trakcie leczenia córki, ale w końcu jest jakaś poprawa. Pani doktor jest bardzo bezpośrednia i nie owija w bawełnę, co może niektóre osoby odbierają jak nieuprzejmość. Moim zdaniem to zaleta. Wydaje się kompetentna. Dobrze potrafi wytłumaczyć. Ma całkiem dobre podejście do dziecka. Wszystkie dane, diagnoza wyniki badań, zalecenia do dalszego leczenia zawsze przekazuje na piśmie (wyniki pokseruje) tak, żeby można było mieć na następną wyzytę nawet u innego lekarza pełną dokumentację.

Godna polecenia w 100% . Byłam pacjentką dr Skobejko 18 lat. Jestem bardzo szczęśliwa, że to właśnie Ona była moim lekarzem prowadzącym!

Dr Skobejko leczy mojego syna 18 lat. Ona była jedyną szansą na wyleczenie syna. Pomogła za co bardzo jej dziękuję.

Bardzo dobra pani dr. prowadziła mnie przez 16 lat w Centrum Zdrowia Dziecka niemoge na nia narzekac zawzse bardzo przyjemna pamieta osoby ktorych nie widziala np 2 lata tzn podchodzi z sercem do swojej pracy duzo zawdzieczam Jej i temu co dla mnie zrobila

JEST DOBRYM LEKARZEM,BARDZO POMOGLA MOJEMU SYNOWI.MAM DO NIEJ CALKOWITE ZAUFANIE.CHOCIAZ NIE MA PODEJSCIA DO DZIECI.POLECAM.

uważam że dr.Skobejko zna się w swojej dziedzinie urologii zdecydowanie bardzo dobrze,pomogła już nie jednemu dzieciaczkowi.polecam

prawdopodobnie dr skobejko jest wielką specjalistką w swojej dziedzinie i pewnie pomogła wielu chorym dzieciom, szkoda tylko że traktuje obcesowo i niegrzecznie pacjentów, szczególnie jeśli badanie /urodynamika/ juz samo w sobie to wielki stres i przeżycie. zdecydowanie nie polecam dla małych pacjentów tej wyjątkowo nieuprzejmej i krzyczącej PANI DOKTOR. P.S. dlaczego w przychodni MEDIKUS ul. Dembowskiego 2 Warszawa mieszczącej się w piwnicy bloku mieszkalnego, w której przyjmuje PANI DOKTOR w poczekalni nie pali się światło, a w pracowni usg jedyne światło to monitor? komputera ?

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny