dr n. med. Lidia Skobejko-Włodarska

Urolog dziecięcy, Urolog, Chirurg dziecięcy

2,4
2,6

Pani Doktor SKOBEJKO jest wspaniałym człowiekiem i od ponad 7 lat prowadzi leczenie naszego synka, po bliższym poznaniu okazuje się życzliwym człowiekiem i bardzo kompetentnym lekarzem oraz świetnym specjalistą także od operacji, nigdy nie widzieliśmy najmniejszych zachowań dot. spraw finansowych (dla nas to jakaś kompletna bzdura, wypisywana przez niektóre osoby i chyba konkurencję). Bardzo polecamy Panią Doktor Lidię Skobejko a także nawet setki kilometrów nie zrażają nas do dojazdów na wizyty.

Bardzo arogandzka i wrogo nastawiona zarowno do rodziców jak i dzieci lekarka. Informacji udziela na korytarzu przy innych rodzicach krzyczac na cale gardło. Informacje o stanie zdrowia jak i dalszym trybie leczenia sa zdawkowe i chaotyczne. Nie polecam

Szczerze nie polecam. Wizyta trwa 5 min, "doktor" nie skupia się na pomocy pacjentom tylko na wyciągnięciu od nich pieniędzy. Na wizycie jest bardzo nieuprzejma, w razie komplikacji obwinia o nie pacjenta, nie chce też odpowiadać na zadane pytania.

Nie polecam. Nie szanuję jej ani jako lekarza ani jako człowieka bo ta kobieta na to nie zasługuje...

Pani doktor jest bardzo arogancka, nieuprzejma, nie chce pochylić się nad problemami, z którymi przychodzi do niej pacjent. Chyba, że jest to wizyta prywatna, wtedy jest to zupełnie inny człowiek. Lekarz powinien pomagać bez względu na wszystko. Pani doktor zdaje się o tym zapominać. Zgubiła ją pogoń za pieniędzmi.

To nie tylko zły i niekompetentny lekarz ale przede wszystkim bardzo zły człowiek dla którego nie liczy się dobro pacjenta. Pani doktor widzi pacjenta dopóki ten daje jej pieniądze. W przeciwnym razie traktuje go jak śmiecia. Z dala od ludzi tego pokroju.

To że ta osobniczka jest lekarzem to jakiś żart! To bardzo zła kobieta nastawiona tylko na pieniądze. Pacjent prosi o radę i pomoc, a zamiast tego są wieczne wrzaski i wyzwiska. Wstyd i hańba!!!

To z pewnością nie jest lekarz z powołania. Jedyne co nią kierowało przy wyborze tego zawodu to chęć wzbogacenia się. Szkoda tylko że, robi to kosztem cudzego nieszczęścia

Na wizycie w ramach NFZ jest chamska, arogancka, krzyczy, nie chce odpowiadać na pytania, w razie powikłań po operacji oskarża o nie pacjenta.

Nie polecam. To jest egoistka, która myśli o korzyściach materialnych, a nie o pomocy swoim pacjentom.