mgr

52,184970621,0258399504191938
warszawa@vimed.pl

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
5 opinii

Próbowałam już różnych metod odchudzania ale kończyło się to zawsze kleską.Po wizycie u Pani magister zrozumiałam swoje blędy.obejrzałam jej wszystkie wystąpienia w TV i Radio i nie dziwie sie , żę jest tak częstym ich gościem.Jej wiedza jest zachwycająca.Zmieniłam swoje życie i polecam wszystkim którzy myślą o swoim zdrowiu aby za wszelką cenę uzyskali możliwośc skorzystania z jej porady.A ja jeszcze raz dziękuję. To zaszczyt poznać tak wyjątkową osobę.

Jestem bardzo zadwolona z efektów terapii.

Wiem, do kogo szłam - to mgr dietetyk, a nie lekarz. Dlatego nie rozumiem Waszych koemtarzy że niby coś jest nie tak. Dopiero pani Trawińska spełniła moje oczekiwania. Jak dotąd żaden lekarz nie potrafił albo nie chciało mu się odpowiedzięc na moje pytania z zakresu medycyny. Rzadko spotykany poziom kulury osobistej to chyba też dobrze, prawda? No i EFEKTY!!! Odżyłam!!!!

profesjonalne centrum Vimed na czerniakowskiej.

Polecam!!! Dokładnie wiedziała jak pomóc mojemu przypadkowi. Dieta ułożona na podstawie testu dała świetne rezultaty długotrwałe, a pierwszy miesiąc zmienił mnie o 6 kg. W sumie 23 kg mniej!!! :)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny