lekarz Lilia Klimkiewicz

2,2

Niestety nie mogę polecić tego lekarza. Pani doktor 3 razy "przetrzymała" mi dziecko z podaniem antybiotyku a raz wysłała mojego synka do szpitala kiedy absolutnie nic się nie działo ( pomyliła resztki pokarmu z krwią w stolcu ) Za każdym razem sytuacja z antybiotykiem wyglądała podobnie - wizyta przed weekendem z gorączkującym dzieckiem, Pani doktor uważa, że może obejdzie się bez antybiotyku, w weekend gorączka po 39 stopni a w poniedziałek antybiotyk. Doświadczenie to dotyczy obu moich synów. Efektem ostatniej sytuacji tego typu jest ciągnąca się od półtorej miesiąca choroba ...

Niestety nie mogę polecić tego lekarza.
Doświadczenie to dotyczy obu moich synów.
Efektem ostatniej sytuacji tego typu jest ciągnąca się od półtorej miesiąca choroba u 3 latka.
Początek to "przeczekana" przez lekarza wysoka gorączka i katar, których efektem była bardzo mocna infekcja zatok.
Po tygodniowej antybiotykoterapii dziecko przez 3 tygodnie "furkało" z nosa. Kiedy syn zaczął skarżyć się na ból ucha poszliśmy do lekarza ponownie. Pani doktor znowu stwierdziła, że może obędzie się bez antybiotyku i zapisała leki do domu.
W weekend gorączka prawie 40 stopni i płacz dziecka z powodu bolącego ucha. W poniedziałek antybiotyk po którym z ucha dosłownie wylała się żółto zielona ropa.
Po 10 dniach kolejna wizyta i utrzymanie antybiotyku przez kolejne 3 dni.
Dziś zdecydowałem się pójść do innego lekarza, który stwierdził niski połysk obu bębenków usznych i w trybie pilnym skierował moje dziecko do laryngologa.
Niestety boję się ponownej wizyty u Pani Klimkiewicz.
Jest bardzo sympatyczną osobą i w pewnych sytuacjach jej podejście jest pewnie zasadne, ale 3 razy "przenoszona" infekcja u moich synów skłoniła mnie do zmiany lekarza.

Witam , nie polecam pani doktor . Mój syn chodził do niej od urodzenia . Około pierwszego roku życia pani doktor nie było i przed szczepieniem przyjęła nas inna pani doktor pani Kucharczyk która odrazu przy badaniu stwierdziła że syn ma szmery w sercu i kazała się skontaktować z kardiologiem który stwierdził iż faktycznie są niepokojące objawy w sercu .

Niestety nie polecam tej Pani doktor. Uważam, że jej podejście do pacjenta nie jest godne zaufania. Miałam sytuacje, że mojego lekarza nie było a potrzebowałam pilnie skierowanie na badania(obecnie będąc w ciąży). Pani doktor mnie przyjęła, ale kiedy zobaczyła, że potrzebuje skierowanie na morfologię, stwierdziła że nie może mi dać skierowania, ponieważ miałam w przeciągu pół roku robione co miesiąc a wyniki są dobre i nawet tyle nie robi się noworodką, wiec jej powiedziałam, że mój lekarz prowadzący zlecił mo zrobienie tych badań, wtedy Pani doktor powiedziała mi, że w takim razie skoro mam tyle badań zlecanych to mogę sobie robić prywatnie, albo iść się zapisywać normalnie do lekarza. Uważam, że takie traktowanie nawet nie znając sytuacji pacjenta tym bardziej w ciąży, ocenianie, nie jest w ogóle kompetentne ze strony lekarza i jak pomyśle, że miałabym zapisać dziecko do takiego pediatry to zaczynam się bać. Co jeżeli dziecko jakiekolwiek będzie chodziło prywatnie do lekarza specjalisty, dostanie zlecenie badań, a Pani doktor noe wypisze, bo ona nie widzi potrzeby skoro wyniki są dobre?
Jeżeli ktoś się zastanawia nad tym lekarzem to stanowczo odradzam dla dobra dzieci.

Bardzo dobry lekarz najlepszy pediatra w mojej okolicy.

Bardzo dobry lekarz najlepszy pediatra w mojej okolicy.

Bardzo dobry pediatra. Lekarz z powołania, nie traktuje pacjentów szablonowo. Doskonale rozpoznaje choroby , trafnie dobiera lekarstwa. Wszystko wyjaśnia i doradza. POLECAM