dr n. med. Lilianna Bartnicka

jestem pacjentka Pani doktor juz dlugie lata,uwazam ze czas,ma duze znaczenie na temat opini stomatologa,oprocz podejscia,pracy i materialow na ktorych pracuje Pani doktor,moge powiedziec,ze mialam duzo szczescia,ze trafilam do dr Bartnickiej.Jest bardzo dobrym lekarzem,atmosfera i podejscie do pacjenta jest na wysokim poziomie a ja sama mam piekny usmiech i zdrowe zeby..polecam kazdemu,kto szuka bardzo dobrego stomatologa i lekarza z powolania

Pani dr jest najlepszym lekarzem stomatologiem ze wszystkich z których usług kiedykolwiek korzystałam. Pełen profesjonalizm i uczciwość. Gabinet nowoczesny. Polecam.

Lekarz godny polecenia..Miła, delikatna , super fachowiec.. Gorąco polecam

Lekarz godny polecenia..Miła, delikatna , super fachowiec..
Gorąco polecam

Gorąco polecam! Cala nasza rodzina korzysta z usług Pani Doktor, a dzieci są zachwycone 100% fachowości !

Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez Panią doktor. Uważam, że Pani dr Lilianna Bartnicka jest godnym polecenia specjalistą który tak profesjonalnie podchodzi do swych obowiązków.

Szczerze polecam!. Miła, kompetentna Pani doktor, świetne podejście do dzieci. Mój 7-letni syn jest zachwycony.

Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Panią doktor. W mojej opinii jest ona prawdziwym lekarzem z powołania. Polecam.

Moim zdaniem Pani dr Lilianna Bartnicka jest godnym polecenia specjalistą i w odróżnieniu do wcześniejszej opinii uważam, że rzadko kiedy można spotkać lekarza, który by tak profesjonalnie podchodził do swych obowiązków.

Nie polecam tej stomatolog, bardzo niemiła, pyskata, po zrobieniu zęba trzeba wracać z zębem bo coś się dzieje lub wypada plomba. Nie odpowiada za zrobione źle zęby tylko "kasuje". Nie polecam!!!!!