dr Lilianna Keller-Szymczyk

2,1
2,1
2,5
1,9

Odradzam!!! Córka chodziła dwa lata, po czym pani doktor stwierdziła, żeby się nie przejmowała, że nie widać poprawy, bo jak dorośnie, to sobie najlepiej implanty niech zrobi - będą proste. Jakaś porażka!!! Szkoda czasu i pieniędzy! Wizyta 3-4 minuty, zero informacji, zero wskazówek, a na dodatek albo bez rękawiczek, albo w tych samych do każdego (np. gdy obydwie córki były na wizycie, to nigdy nie zmieniła rękawiczek). Naprawdę to pieniądze wyrzucone w błoto.

Dla mnie super, pełen profesjonalizm, ze wszystkim można się z Dr dogadać, nawet jeżeli chodzi o płatności, ja jestem zadowolona. Aż ciężko uwierzyć we wcześniejsze opinie..

Aż ciężko uwierzyć we wcześniejsze opinie..

Nie polecam, półtora roku chodzenia, po 2 minuty wizyty, zaglądała córce w zęby i kazała przychodzić za dwa miesiące, już miała zakładać aparat po czym na wizycie się rozmyśla, nic nie wiadomo, nic nie tłumaczy po półtorej roku mówi że nic się nie da zrobić. Dramat, szkoda czasu.

Nosiłam aparat staĺy 2 lata. I zero poprawy, niby coś tam sie poprawiło ale nie do końca. Wkładała mi palce bez założonych rękawiczek, ohyda. Skasowała pieniądze a nie zrobiła tak jak być powinno i jeszcze pretensje bo ja sie pytam czemu jest tak a nie inaczej. A aparat ciągle trzeba było w każdą środę chodzić i podklejać. Jedząc zupę pomidorową aparat mi zjeżdżaĺ za każdym razem z zębów, a nie jadłam nic twardego. A u prawdziwego specjalisty aparat nie spada, tylko leczy. A ta podkleja starym klejem i nie potrafi robić, ale jak kase skasować to wie. Nie polecam nigdy w życiu. Nawet gdyby to miała być darmowa usługa... zęby mam cholernie krzywe, tysiące zgarnęła a ja musze sobie isc do fachowca innego i zrobic zęby jeszcze raz... dziwię się że ten gabinet jeszcze funkcjonuje. Powinno być to dawno zamknięte.

Lekarz porażka na NFZ. Stwierdziła wadę spodowaną problemem logopedycznym i może to skorygować ale to powróci. Umawia się na odbiór aparatu na dany dzień człowiek przyjeżdża i całuje klamkę. Szkoda tylko czasu i paliwa do auta. NIE POLECAM!!

tej pani powinni zabrać licencję czy jak to tam się nazywa !!!!!!!!!!!!!!!masakra nie polecam . strata kasy !!!!!!

Wizyta u ortodontki niemiala nic wspólnego z wizytom u ortodonty strata pieniędzy i nie polecam!!!!!!!!!!!

Lekarz porażka pl, wizyta trwała 3 góra 5 minut. Dobrze nie popatrzyła w buzie i stwierdzila że to wada genetyczna i nic się nie da zrobić. Szkoda tylko było czasu i paliwa do auta na tą wizytę. NIE POLECAM!!

Nie polecam Pani doktor.Bylam z synem na wizycie pierwszy raz(od sierpnia 2019 r.probowałam się umowić)Pani doktor nie dość że pół godziny spózniona to wizyta trwała 5 minut.Nie dowiedziałam sie własciwie niczego co bym nie wiedziała.Pani doktor stwierdzila ze syn kwalifikuje się do leczenia ortodontycznego i że zaprasza mnie w STYCZNIU!przyszłego roku..bo kontrakt jej się skończyl...albo mogę zrobić aparat prywatnie za 300 zł.DRAMAT

Niestety również nie polecam! Nosiłam aparat ponad 4 lata! Po jego zdjęciu powinnam nosić jakiś inny wkładamy żeby zęby się nie przemiesciły, ale Pani doktor powiedziała że nie ma takiej potrzeby. Teraz po kilku latach moje zęby znowu są krzywe i w ogóle nie widać że kiedykolwiek był noszony aparat, aż wstyd się przyznać... Teraz myślę o ponownym założeniu, ale już o kogoś innego. Strata czasu i pieniędzy!!!