lekarz Lilianna Popielas-Łasińska

2,9
2,9

Nie polecam. Pani dr nie ma nic wspólnego z lekarzem oprócz tego, że jest miła, aż do bólu. Ma jeszcze jedną zaletę - umie tylko wypisać receptę, ale nie koniecznie do odpowiedniego dolegliwości/schorzenia. Omijajcie szerokim łukiem. Lepszym pomysłem jest dr. Karaszewski.

Nie polecam, korzyst z uslug tej pani kilkanascie lat temu wprawdze, ale byla to jedna z pierwszych wizyt ginekolog w moim zyciu i po tym jak pani dr przepisala mi pigulki antykonc dostalam ostrej inf i oczywiscie wrocilam do niej po to by doznac niesamowitego upokorzenia w postaci reakcji tej pani na moj problem, kazala mi wejsc na fotel, po czym z obrzydzeniem wyjeczala "o jeeeezu, grzybica", bez najmniejszych wyjasnien wypisala recepte i opuscilam zawstydzona gabinet, leki nie pomogly,wracalam 3 razy, meczac sie okropnie,i wstydzac,bo nic nie wyjasnila, jaki to problem i skad sie bierze, a po jej reakcji to balam sie przyznac nawet mamie (bylam mloda dziewczyna i nie mialam swiadomosci,ze taka in zd se wielu kobietom...) w koncu zalamana pow mamie, ta mnie zabrala prywatnie do innego lekarza,gdzie najpierw mialam zr wymaz a potem dobrane odpow leki i po tygodniu nie bylo sladu inf, co zost potwierdzone kolejnym wymazem.uraz do pani dr pozostal choc minelo wiele lat, a jej zachowanie i niekompetencja byly rujnujace dla mlodej dziewczyny.

Byłam u tej gonekolog i radze żeby straciła prawo do wykonywania zawodu...! Straciłam przez nią dziecko. Była u niej na wizycie z podejrzenem ciąży , zbadała mnie.. Ale oczywiście miała tipsy pierścionki.. Dzień bo tej wizycie zaczełam plamić.. nie przejęłam sie tym, bo powedzała że nie jestem w ciąży, a bez usg ne stwierdz.. Ale plamiłam przez ok 5 dni i wkońcu wylądowałam na izbie przyjęć.. Lekarz ginekolog Wojciech S. mnie zbadał i sie okazało ,że jestem w 6 tyg ciąży ale ciążą jest zagrożona...Leżałam 2 tyg na patologii ciąży. Ale nie utrzymałam jej.. To wina pan łasińskej, bo nie potrzebnie nosi pierścionki i tipsy..
PS.MOja znajoma też przez nią prawie poroniłą

bardzo mila doktor,chodze juz do niej kilka lat prywatnie i na kase chorych.mila ,umie wszystko wytłumaczyc.polecam

NIE MAM ZDANIA NA TEMAT PANI DOKTOR. BADANIA PRZEPROWADZA DELIKATNIE. ZLECA CZĘSTO BADANIA KRWI I MOCZU .JEDNAK KILKA RAZY ZAPISAŁA MI TABLETKI KTÓRE MI SZKODZIŁY

bardzo miła i przyjemna pani doktor,mozna z nią porozmawiać na rażliwy temat , umie dobrze doradzić w sprawie leczenia

lubię bardzo do niej chodzić.pomorze,porozmawia..

lubię bardzo do niej chodzić.pomorze,porozmawia..

chyba powinna zmienic zawód...jest bardzo miła i potrafi rozmawiac z pacjentkami ale zwykle nie widzi żadnego problemu dopóki sama jej tego nie powiesz...no i pracuje na archaicznym sprzęcie...nie ma nawet usg w gabinecie...

bardzo uprzejma i delikatna,kilkukrotne wizyty w placówce publicznej zadowoliły mnie wystarczająco. niestety gabinet w WSZ Konin wyposażony ubogo, więc imożliwości kompleksowego zbadania pacjętki ograniczone. Jednak serdeczność Pani doktor w jakimś stopniu rekompensuje niedostatki gabinetu.