Lekarze Sulejówek

lekarz Sławomir Tymiński

05-070 Sulejówek

Każda wizyta u TEGO lekarza nastawia pacjenta optymistycznie do życia. Polecam serdecznie: bardzo kompetentny, nadzwyczaj miły i uprzejmy, wiedzą i podejściem do pacjenta budzi pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: mzet35

lekarz Rafał Drabiński

Chirurg dziecięcy

Vita-Glob Specjalistyczny Ośrodek Medyczny
Kruczkowskiego 60
05-070 Sulejówek

super lekarz , uratował życie mojemu 18-to miesięcznemu synkowi ,było to ponad 23lata temu ale takich ludzi się nie zapomina - kompetentny , rzeczowy ,uprzejmy ,,fachowiec w swoim zawodzie,,

lekarz Bożena Zapęcka-Dubno

Internista, Diabetolog

Dworcowa 31
05-070 Sulejówek

Fantastyczny lekarz. Zajmuje się pacjentem kompleksowo, patrzy na cały organizm. Uratowała mi życie gdy przyszłam po udarze, kazała mi iść do super lekarza, który mnie wyleczył
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Janina Tarasiewicz-Borowska

Poniatowskiego 18a
05-070 Sulejówek

Polecam sto procent!! Kompetentna, fachowa, miła, poświęca czas pacjentowi, polecam z całego serca Panią Doktor

lekarz Tomasz Zieliński

Vita Medica
ul. Kombatantów 85
05-070 Sulejówek

Świetny lekarz, naprawdę polecam. Za podejście, brak pośpiechu, dobry humor i uśmiech. Za to, że za każdym razem wszystko dokładnie tłumaczy i za to, że moja córeczka nigdy nie marudziła na Jego badaniu.

lekarz Mariusz Kujawski

NZOZ Centrum
ul. 11 Listopada 87
05-071 Sulejówek

doskonaly lekarz bardzo uwaznie sluchajacy pacjenta poswiecajacy bardzo duzo czasu swojemu pacjentowi nawet w trudnych momentach swoj czas prywatny zaangazowany umiejacy wytlomaczyc wszystkie watpliwosci pacjenta w sposob zrozumialy doskonaly diagnosta przemily usmiechniety o bardzo spokojnym glosie pacjent od pierwszego momentu wizyty w jego gabinecie czuje sie bezpieczny i ma poczucie spokoju o swoje zdrowie. zycze wielkim slawnym lekarzom takiego podejscia zrozumienia i traktowania pacjenta jak pan dr. Kujawski Mariusz dziekuje ...
Opinia dodana przez: Irena

lek. dent. Artur Glausiuss

Chirurg stomatolog

05-070 Sulejówek

Konretny i rzeczowy. Z poczuciem humoru. Polecam jeśli ktoś szuka dobrego chirurga szczękowego do usununięcia ósemek

lek. dent. Agnieszka Grabowska

Iwaszkiewicza 8
05-070 Sulejówek

Pani doktor z super podejściem do pacjenta, bardzo sympatyczna otwarta. Miałem wykonane czyszczenie zębów i usunięcie kamienia, w tak przyjemnej atmosferze czas mijał bardzo szybko. Wyposażenie gabinetu super.
Opinia dodana przez: ARKADIUSZ

lekarz Liudmila Venskaya

05-070 Sulejówek

Świetna pani doktor. Trafiłam do niej przypadkowo z wirusówką, a dr. Venskaya od razu zauważyła kilka innych dolegliwości, gdzie poprzedni lekarze lekceważyli i machali na to ręką, a pani doktor sama wysłała mnie na badania diagnostyczne. Nie spieszyła się, wysłuchała, była bardzo miła i rzeczowa. Czuję, że w końcu skończą się moje problemy ze zdrowiem.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Ferdynand Parcheta

Internista, Lekarz rodzinny

Oddział Sulejówek
Armii Krajowej 21
05-071 Sulejówek

Lekarz ogromną wiedzą i pasją. Posiada ten unikalny 6 zmysł lekarski, nigdy nie spotkałem tak kompetentnego lekarza. Znakomity, życzliwy, przyjaźnie nastawiony do pacjenta profesjonalista. Prowadzi szczegółowy wywiad i dopiero na jego podstawie podejmuje decyzje o sposobie dalszego postępowania. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Małgorzata Butkiewicz

ul. Świerkowa 5
05-070 Sulejówek

Wspaniała troskliwa lekarka. Polecam Panią Doktor z całego serca. Podchodzi kompleksowo do dolegliwości. Cudowny Człowiek.
Opinia dodana przez: Janusz

lek. dent. Katarzyna Świstak

Czynu Społecznego 141
05-070 Sulejówek

Wspierająca. Pomaga i dokładnie tlumaczy. Ma dobry kontakt z córką i cierpliwość do oswajania wystraszonego pacjenta.
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Olga Rębiś-Mazowiecka

Internista, Lekarz rodzinny

Grabskiego 33
05-070 Sulejówek

Najlepsza doktor pod słońcem, umie wszystko wyjaśnić, przy mnie dzwoniła do innych poradni gastrologicznych by się dowiedzieć o czas zapisów gdy potrzebowałem a nie miałem akurat możliwości,bardzo się troszczy,polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

Jarosław Wenda

Piastowska 8a
05-070 Sulejówek

Na wizycie byłam w przychodni na NFZ w Otwocku, 450 km od miejsca zamieszkania, ale było warto. Duże zaangażowanie ze strony lekarza, szybka i prawidłowa diagnoza mojej dolegliwości. Jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczna, że pomógł mi, zlecił tomograf nogi a potem znalazł rozwiązanie i przekierował mnie do innego specjalisty, który podjął się zoperowania mojej nogi, staw rzekomy goleni. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

prof. dr hab. n. med. Edward Stanowski

Chirurg onkolog

Vita-Glob Specjalistyczny Ośrodek Medyczny
Kruczkowskiego 60
05-070 Sulejówek

W klinice endokrynologii zrobiono mojej mamie tomografię komputerową, której wynik otrzymałem po jej wyjściu ze szpitala. Wykazała ona guzy na nadnerczu, w nerce, na macicy, w pachwinie i opłucnej. Trochę spanikowany znalazłem chirurga onkologa, właśnie tego lekarza w BodyClinic (wizyta 250 zł bez rachunku). Wszedłem z dokumentacją i dr przejrzał pobieżnie CT, wynotował wielkość guzów i powiedział: "we środę jest święto, skonsultuję się z kolegami i oddzwonię we czwartek - ...
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Beata Gałęza-Obrępalska

Internista, Kardiolog

Niepubliczny ZOZ "Centrum"
ulica 11-Listopada 87
05-070 Sulejówek

Lekarka słuchająca pacjenta, patrząca holistyczne. Zlecająca i analizująca badania i stawiająca na ich podstawie trafne diagnozy. Empatyczna i wnikliwa. Nie spotkałam się dotąd u lekarzy w Sulejówku z tak profesjonalnym i ludzkim podejściem podczas wizyt. Ogromne podziękowania za czas jaki Pani pracowała w przychodni nr 1.
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Monika Łazowska-Gienieczko

Oddział Sulejówek
Armii Krajowej 21
05-071 Sulejówek

Tez bardzo lubię chodzić do Pani Monki na wizyty, lubię jak ociera się o mnie :) nie ma to jak miec dobry bliski kontakt z lekarzem :)
Opinia dodana przez: Antoni

lekarz Beata Cichowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"
11 Listopada 87
05-070 Sulejówek

Jestem bardzo zadowolona z opieki. Dostałam lek który pomógł za pierwszym razem. Mam zupełnie inne poczucie. Jeżeli nikt nie pyta, to robi swoje ja otrzymałam informacje o które pytałam. Uważam że jest dobrym okulistą.
Opinia dodana przez: Alis

lekarz Barbara Surowska

Alergolog, Pediatra

Akacjowa 2
05-070 Sulejówek

Świetny lekarz, miła, dokładna, empatycznaz moja córka jest bardzo trudnym przypadkiem - terapię trzebabylo wiele razy modyfikować. Dziś jestem mamą szczęśliwej 4-łatki, która mimo AZS i wielu innych kłopotów na tle alergicznym może normalnie żyć, jeść prawie wszystko co lubi i rozwijać się prawidłowo.
Opinia dodana przez: Nina

Anna Warmińska

Vita Medica
ul. Kombatantów 85
05-070 Sulejówek

Bardzo miła i empatyczna pani doktor. Mimo ciężkiego zabiegu, jaki miałam wykonywany, atmosfera w gabinecie sprawiła, ze wszystko było dla mnie mniej stresujące. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Marta