lekarz Lucjan Hatala

Ortopeda, Traumatolog

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek pełen życzliwości, zainteresowania problemami pacjenta nie liczy swojego prywatnego czasu na porady. Jestem ogromnie wdzięczna Panu Doktorwi za pomoc i z całego serca polecam.

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość. Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Bardzo polecam! Widać zaangażowanie, troskę o pacjenta. Gorąco polecam doktora Lucjana! Będę każdemu polecać, kto będzie potrzebował pomocy ze strony ortopedy.

witam gdzie w Kielcach przyjmuje lakarz Lucjan Hatala :??? jakaś lokalizacja, adres, telefon ? ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

witam

Bardzo polecam Pana doktora.Przede wszystkim jest to świetny specjalista,ale też świetny człowiek. Ma anielską cierpliwość i zrozumiale,na spokojnie potrafi pacjentowi wszystko wytłumaczyć.Jestem pod opieką doktora od kilku lat i cieszę się,że trafiłam do niego,bo dla niego pacjent jest po prostu ważny. Doktor traktuje pacjenta indywidualnie i zawsze stara się mu pomóc tak,by stan pacjenta się poprawił. Oby więcej takich lekarzy.

Powiem krótko i na temat świetny fachowiec, super człowiek o anielskiej cierpliwości. Ogromna wiedza, emanująca życzliwość do pacjenta tak trudnego i upierdliwego, jak ja jest kolejną pozytywną cechą. Dr nie patrzy na człowieka, jak na bankomat, a to rzadko w dzisiejszych czasach spotykana cecha. Jestem dozgonnie wdzięczny Panu doktorowi i jest to dla mnie ogromna przyjemność że spotkałem doktora na swojej drodze.

Najlepszy specjalista jakiego poznałem, doświadczony z ogromna wiedzą. Oby więcej takich ludzi i tak pozytywnie nastawionych do pacjentów.

Najlepszy specjalista jakiego poznałem, doświadczony z ogromna wiedzą.
Oby więcej takich ludzi i tak pozytywnie nastawionych do pacjentów.

Dzięki, że są wśród nas tak kompetentni, tak odpowiedzialni i tak życzliwi lekarze! Trzeba o nich mówić znajomym, często przez wiele miesiecy szukającym pomocy...

Trafiłam do doktora Hatali bardzo późno (po wizytach u 3 ortopedów w Częstochowie i w Lublińcu, którzy przepisywali tylko leki przeciwbólowe). Ból był nie do zniesienia. Doktor Hatala widząc rezonans na pierwszej wizycie od razu powiedział, co da się jeszcze zrobić, żeby nie bolało. Jestem dwa miesiące po artroskopii barku. Wszystko jest super. Nie ma żadnego bólu. Wspaniały człowiek, pełna kultura, szacunek dla pacjenta. Życzyć sobie takich lekarzy. Polecam wszystkim. Wdzięczna pacjentka z Częstochowy

Bardzo sympatyczny człowiek, świetny specjalista, prosto tłumaczy skomplikowane procedury medyczne. W 2 miesiące po artroskopii biodra chodzę bez kul a nawet zatańczylam kilka kawałków na zabawie andrzejkowej. Dziękuję i polecam.

Jest swietnym specjalista bardzo uprzejmy ma podejście do pacjenta w rozmowie nie czuje sie dystansu. Jestem bardzo zadowolona ze wlasne on mnie operowal dziekuje