dr n. med. Lucjan Samson

Ortopeda, Traumatolog

Złote ręce doktora. Niezwykle profesjonalny, wyrozumiały i słowny. Polecam również dla sportowców. Kompleksowe podejście, nawet przy bardzo skomplikowanych przypadkach.

Ogromny zawód oraz duży żal do tego Pana. Niestety nie pomógł. Na wizycie kontrolnej po zabiegu, ktory nie pomogl -nie zbadał, tzn nie podniósł się z fotela. Dużo straconego czasu i wiary że pomoże- było stracone . Uprzejmość na dość wysokim poziomie .

Życzę sobie i wszystkim ludziom,aby na swojej życiowej drodze spotykali tylko takie osoby jak Pan doktor Samson.Rekonstrukcja wiązadła wykonana perfekcyjnie.Polecam z całego serca.

Dr Lucjan Samson może być wzorem dla innych lekarzy . Fachowiec w ortopedii życzliwy ,empatyczny zajmuje się pacjentem . I tak jak ktoś już pisał nie jest materialistą co dzisiaj jest rzadkością . Lekarz z powołania godny polecenia .

Pełen profesjonalizm, życzliwe podejście do pacjenta. Konkretne badania, trafna diagnoza. Jestem po dwóch artroskopiach (kolano prawe i lewe), czuję się świetnie!!!. To zasługa dr. Samsona! Gorąco polecam! DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE:)

trafiłam do dr Samsona po kilku wizytach u innych trójmiejskich ortopedów. Dr trafnie zdiagnozował moje schorzenie ( konflikt rzepkowo- udowy), zakwalifikował doartroskopii

Doktor Samson przeprowadzał artroskopię mojego kolana 4.09.2015 r. Wcześniej postawił trafną diagnozę. Operacja przebiegła sprawnie

Witam. dr Lucjan Samson jest najlepszym lekarzem z dziedziny ortopedii i traumatologii. Jestem po operacji obu kolan i wszystko wskazuje na to, że bez szaleństwa ale będę normalnie funkcjonować, uprawiać sporty i cieszyć się z możliwości swobodnego chodzenia. Oby takich specjalistów było jak najwięcej. Wielki szacunek w Pana stronę doktorze.

lekarz godny polecenia, dobrze zajmuje się pacjentem, lekarz z prawdziwego powołania, bardzo uprzejmy i cierpliwy

Moje noty oddają moje odczucia po kontakcie z p. dr. Samsonem. Wiem co mówię bo operował mnie 2 razy i oba zabiegi przebiegły bezproblemowo. Odpowiada na tlf. i e-maile co jest rzadkością w tej branży. Polecam!