Lucyna Krzemień-Królikowska

Okulista

lukasali gen.salvador

14.08.2012

Byłem u Pani Doktor na wizycie z NFZ, przyjęła mnie szybko gdyż byłem z nagłego przypadku zaprószenia oka. Okazało się że mam jęczmień, usunęła z niego ropę i poleciła odpowiednie leczenie. Na dodatkowe pytania Pani Doktor odpowiadała wyczerpująco i uprzejmie. Szczerze polecam.

06.06.2012

Lekarz godny zaufania. Bardzo pomogła na moją przypadłość. Gorąco polecam ta panią.

04.03.2011

Lekarz z powołania- miła uprzejma i kompetentna a najważniejsze, że ma wiedze i leczy.Ma dużo cierpliwości i słucha pacjenta co dzisiaj jest naprawde rzadkością .MartaM.

24.11.2010

wszystko w jak najlepszym porządku, powiedziałem jaki jest problem i odrazu wiedziała co robić, później założyła mi opatrunek i powiedziała co mam robić żeby oko się zagoiło,

23.07.2009

lekarz z powołania,bardzo milła osoba , rzetelnie podchodzi do pacjenta i do jego problemu z oczmi

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Mielec"?

Gabinet Okulistyczny SalonOptyczny
ul. Jurajska 10