lekarz Lucyna Majewska-Lipińska

Wspaniała Pani ginekolog!! Wiem co pisze bo chodzę do Pani doktor ponad 6 lat, zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów, przeprowadziła moje dwie ciąże, wszelkie problemy kobiece Pani doktor rozpoznała bardzo szybko i wyleczyła. Osobiście jestem bardzo zadowolona i nie zamierzam zamieniać tak wspaniałej Pani doktor na kogos innego!!! Polecam gorąco!

Pełen profesjonalizm. Naprawde polecam :) Lepszego ginekologa nie znajdziecie :) Polecam :)

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam nic dodać nic ująć

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam nic dodać nic ująć

Każdemu poleciłabym Panią doktor nie tylko ze względu na znakomite kompetencje ale przede wszystkim miła atmosferę, uprzejmość i osobiście z każdą kolejną wizytą czuję się swobodniej i mam większe zaufanie, nie boję się o nic zapytać bo wiem, że otrzymam odpowiedź którą zrozumiem..

lekarz z powołania ostatnie 4miesiace ciąży miałam komplikacje ale dzięki pani doktor wszystko skończyło sie dobrze niestety szpital we wrzesni nie okazał sie wymarzonym miejscem porodu a pan ordynator ma to stanowisko chyba po znajomości poprostu lekarz z niego zaden

Bardzo miła Pani doktor. Dokładnie wytłumaczy każdy trapiący pacjenta problem i przetłumaczy "z polskiego na nasz". Wizyty nie są drogie. Czasem trochę długie kolejki w poczekalni ale to chyba świadczy o tym że to dobry lekarz. W porównaniu do wszystkich wcześniejszych ginekologów z którymi miałam do czynienia ta lekarka jest najlepsza. Śmiało polecam moim znajomym.

lekarz z powołania, godna polecenia!!!! pomocna o każdej poże dnia i nocy!!!

lekarz z powołania, godna polecenia!!!! pomocna o każdej poże dnia i nocy!!!

Kompetentna, całkowicie oddana pacjentce, miła i w ogóle każdej życzę takiej pani ginekolog.