dr n. med. Lucyna Siemińska

Internista, Endokrynolog

Pani doktor jest niezwykle miłą i ciepłą osobą. Dokładnie tłumaczyła co mnie czeka i jak będzie prowadzone leczenie. Odpowiedziała na każde pytanie. Konkretnie przedstawiła mi jakie są metody leczenia mojej choroby. Nareszcie pozbyłam się stresu, który towarzyszył mi od czasu gdy dowiedziałam się o swojej chorobie. Dziękuję Pani Doktor.

Kompletnie nie polecam Pani Docent. Nie słucha pacjenta, nie pochyla się nad danym przypadkiem, j mam wręcz wrażenie, że wypisuje swoje karteczki i żegna pacjenta. Jak zaczyna się coś dziać, albo jest coraz gorzej, to odsyła człowieka do lekarza rodzinnego. Zmarnowałam na Panią tylko czas i nerwy. NIE POLECAM!!!

Dzień dobry; Chcę tą drogą najserdeczniej podziękować Pani dr Lucynie Siemińskiej za niezwykle rzeczowy, pragmatyczny, ale także i wręcz holistyczny sposób, jaki przyjęła wobec mnie, w przeprowadzonej diagnostyce, ordynacji i wnioskowaniu medycznym, co miało miejsce w gliwickim oddziale Instytutu Onkologii. Serdecznie Dziękuję Pani Doktor!! Tym samym pragnę polecić potencjalnym pacjentom wybór lekarza endokrynologa w Osobie Pani dr Lucyny Siemińskiej. Specjalnie, od siebie dodam, iż relacje międzyosobowe z prawdziwymi, w postawach i zachowaniach, wyłączających bufonowaty paternalizm – lekarzami, jak Pani Doktor - budują moją wiarę w naprawę systemu „ochrony” zdrowia w ...

Dzień dobry;

Serdecznie Dziękuję Pani Doktor!!

Specjalnie, od siebie dodam, iż relacje międzyosobowe z prawdziwymi, w postawach i zachowaniach, wyłączających bufonowaty paternalizm – lekarzami, jak Pani Doktor - budują moją wiarę w naprawę systemu „ochrony” zdrowia w naszym nieszczęśliwym kraju.
Dziękuję za uwagę.

Pozostaję z poważaniem i szacunkiem do Pani Doktor;
Mirosław K. Dembski

Mam bardzo dobre zdanie co do kompetencji pani doktor jako specjalisty. Ma duże doświadczenie, jest życzliwa wobec pacjentów. Polecam

Leczylam się u Pani doktor na NFZ do dziś od 2009 r. Bylam zadowolonz dopóki moja tarczyca nie sprawiała problemów. Pani doktor nigdy nie była wylewane, raczej oszczędna w słowach, ale dla mnie ważne było żeby jako lekarz dobrze leczyla. Mierzone było tylko Tsh i płaszcz lipidów. Przy moim Hashimoto tylko raz na początku były zbadane ft³ i ft⁴ . Co wizyta miałam zwiększamy euthyrox aż na ostatniej wizycie powiedzialanm że źle się czuje przy mojej dawce i że Tętno mam bardzo wysokie a euthyrox je podwyższa i nawet na opakowaniu leku producent sam pisze że jak takie objawy są to trzeba się skontaktować z lekarzem.
Pani doktor przepisał mi jeszcze wyższa dawkę i kazała sobie znaleźć dobrego kardiologa. Kiedy ta wyższa dawkę przyjęłam miałam ciśnienie 157 na 120 i tętno wypoczynkowe 119. Dziekuje za takie leczenie. Diecezja nie zaufam.

Niestety nie polecam Pani doktor. Nie ma z nią żadnego kontaktu, tel wyłączony non stop, w gabinecie jest 2x w miesiącu, kasuje nie mało, dobrala mi takie dawki leków, że prawie zeszłam na tamten świat.. Życie uratowała mi inna lekarka. Nie polecam!!

Świetna endokrynolog. Szybka diagnoza, dobrze dobrane leczenie, miła, uprzejma. Odpowie na każde pytanie. Polecam!!

Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor Sieminskiej. Jest bardzo profesjonalna, tlumaczy wszystko dokładnie i wyjaśnia.

Wysokiej klasy i kompetencji lekarz specjalista. Leczę się już 3 lata u Pani doktor. Dzięki jej wiedzy żyję i pokonałam strach który mi towarzyszył każdego dnia po postawieniu rozpoznania. Za wszystko jej bardzo dziękuję.

Zdecydowanie polecam. Chorowałam już jako dziecko od wybuchu elektrowni w Czarnobylu, prowadziło mie wielu lekarzy i leczono bez końca bez skutecznie.Dopiero Pani doktor oświeciła mnie gdy powiedziała,że tardzycę leczy się najwyżej 2 lata. Dzięki jej wiedzy nie potrzeba było nawet dwóch lat. Teraz jestem zdrowa!