lekarz Lucyna Wentrys

Bardzo dobry pediatra. Serdecznie polecam. Moje dzieci są już nastolatkami, mimo to jak coś się dzieje korzystamy z usług Pani doktor. Rzeczowa i konkretną osoba. Zawsze można na nią liczyć. Nieraz uratowała moje dzieci od pobytu w szpitalu.

Pani doktor bardzo dyspozycyjna, nie odmówiła pomocy nawet w późnym wieczorem w dodatku miła i ze świetnym podejściem do dzieci. Bardzo dobry lekarz z profesjonalnym podejściem.

Bardzo polecam Panią Doktor. Jest kompetentna i widać, ze zna sie na rzeczy. Jak moje dziecko jest chore to chodzę tylko do Pani dr Wentrys. Z przychodni korzystam tylko jeżeli trzeba zaszczepić dziecko lub zrobić bilans. Pani Doktor jest dyspozycyjna i nie raz zdarzało sie ze jak trzeba bylo to przyjmowala moje dziecko w czasie wolnym. Poza tym jeżeli ja jestem chora to rownież poptrafi postawić trafną diagnoze i skutecznie dobrać leki. Polecam ją w 100% jako lekarza dla dzieci i doroslych.

Pani Dr jest pediatrą mojego syna niemal od urodzenia. Nie raz wyciągała go z przykrych dolegliwości bez używania antybiotyków. Jest osobą konkretną i zawsze służącą dobrą radą i pomocą. Udziela wyczerpującej odpowiedzi na każde pytanie. Kompetentna i znająca się na rzeczy. Pomimo tego, że nie korzystaliśmy z jej pomocy jako rehabilitantki to jej sugestie dotyczące ćwiczeń wspomagających rozwój motoryczny niemowlaka chętnie wykorzystywaliśmy w praktyce co dało doskonałe rezultaty u naszego dziecka. Polecam jako pediatrę:)

Bardzo dobra lekarka,w naszym mieście zraziliśmy się do lekarzy w przychodni.Nie daj Bóg iść na dyżur.Może do Chrzanowa z dwojgiem małych dzieci to wyprawa,ale i tak wolimy jechać do Pani Doktor.Polecamy!

Mój maluszek od miesięcy płakał po każdym jedzeniu.W UK ani lekarz ani położna środowiskowa nic sobie z tego nie robili.Dopiero gdy poszłam do pani doktor ona odrazu powiedziała mi ze mały jest uczulenie na mleko krowie jak rownież z racji tego iż był bardzo zakatarzonyi bała sie by katar nie zszedł mu na oskrzela/płuca przepisala mu lekarstwa.Strzal w 10!Jestesmy bardzo wdzięczni pani doktor i napewno powrócimy na kontrole jak rownież bedziemy polecić znajomym

Pani Doktor może sprawia wrażenie oschłej i niezadowolonej, ale my chodzimy do niej już kilka lat i wiemy że to mylne wrażenie. Poczatkowo też tak sądzieliśmy ale z czasem zmieniliśmy zdanie .Pani Lucyna ma po prostu taki styl bycia. Jeśli chodzi o kwestię kompetencji powiem tak - nie znam lepszego lekarza. Poczatkowo chodziliśmy do lekarza w przychodni i efekt był zawsze taki sam ostatecznie i tak trafialiśmy do doktor Wentrys . Dziecko np przez 3 tygodnie było nieskutecznie leczone przez dwóch lekarzy z przychodni wizyta u Pani doktor i zawsze ...

Jeśli chodzi o kwestię kompetencji powiem tak - nie znam lepszego lekarza. Poczatkowo chodziliśmy do lekarza w przychodni i efekt był zawsze taki sam ostatecznie i tak trafialiśmy do doktor Wentrys . Dziecko np przez 3 tygodnie było nieskutecznie leczone przez dwóch lekarzy z przychodni wizyta u Pani doktor i zawsze trafna diagnoza.W chwili obecnej już sobie nie zawracamy głowy pójściem do przychodni ponieważ powtarzalne były sytuacje z błędnymi diagnozami, a wiadomo nikt nie chce swojego dziecka faszerować na darmo antybiotykami.

Uprzejma, kompetentna, zawsze trafna diagnoza, dyspozycyjna, moje dzieci zawsze lubiły iść do Niej na wizytę, wszystkim polecam. Jesteśmy jej pacjentami już prawie 10 lat.

Wspaniała pani doktor. Początkowo może wydawać się oschła, ale wrażenie to znika po paru minutach. Moja córeczka od urodzenie miała do czynienia z wieloma pediatrami (a ma dopiero 4 miesiące) a tylko doktor Wentrys zauważyła u niej nieprawidłowości, które nieleczone, mogły doprowadzić do tragedii. Poświęca dziecku maksimum uwagi i czasu. Poza tym myślę, że cena 50 zł za wizytę (to była sobota) u takiego lekarza to raczej niski koszt

Pani Doktor to naprawde kompetentna osoba,zna sie na rzeczy,niejednokrotnie wyciągała nas z choroby,kilkakrotne wizyty w przychodni nie dawały rezultatu,u niej trafiona odrazu diagnoza,zawsze odpowiednio dobrane leki,jedna wizyta i po problemie!Zawsze można na nią liczyc w wekendy,świeta,co ważne w przypadku małych dzieci!!Nie jednokrotnie uchroniła nas od szpitala,kilkumiesieczna córke poprzez rechabilitacje i odpowiednio dobrane ćwiczenia wyciągła z poważnych problemów z nierównomiernym napięciem mięsni!Polecam wszystkim!Wszyscy znajomi i rodzina przeniesli sie do niej!Jest rewelacyjna!!!A ze nie uśmiecha sie od ucha do ucha to chyba nie o to chodzi!Nie zgodze sie z tym iz niema podejscia do dzieci!!!Owszem jest surowa,ale moje dziecko lubi do niej chodzic ,czego nie powiem o przychodni!