lekarz Ludmiła Gonorowska

Irydolog

Bardzo polecam. Trafiła bardzo precyzyjnie z diagnozą zarówno u mnie, jak i u mojej mamy. Badania, ktore zaleciła, to potwierdziły. Stosowanie się do jej zaleceń bardzo pomogło.

Nie polecam nic się nie potwierdziło absolutnie nie polecam mam poważne schorzenia o których w ogóle nie było mowy

Poznałam Panią doktor 15 lat temu, gdy moja córka była kierowana w trybie pilnym na operację. Po 6 tygodniach leczenia u Niej okazało się, że nie ma już takiej potrzeby. Od tej pory pomagała wielokrotnie mnie, mojej rodzinie i znajomym. Świetna diagnoza oraz podejście do pacjenta. Sprawdzona wielokrotnie, między innymi w leczeniu chorób tarczycy, niepłodności i nowotworów. Polecam z całego serca. Pracuję w służbie zdrowia i mam do niej całkowite zaufanie. To, że daje również mikro i makroelementy nie powinno nikogo dziwić. Przecież składamy się z tych pierwiastków. Gdyby nie ona, wielu ludzi już by nie żyło.. Jej diagnozy często są inne od diagnoz postawionych wcześniej, ale zawsze się sprawdzają. Pozdrawiam Panią Doktor. Szacun.

Polecam z całego serca, na pierwszym badaniu została postawiona właściwa diagnoza( choroba wrzodowa żołądka), podjęte zostało odrazu leczenie, po kilku miesiącach stosowania wrzody zniknęły a ja czuję się teraz rewelacyjnie. Dziekuję Pani Doktor

Stanowczo odradzam, uważam że to mega oszustwo. Pseudo badanie trwa ok. 10-15 minut. Pani (doktor?) nie powiedziała o moich podstawowych przewlekłych schorzeniach, za to stwierdziła przebycie jakiś zapaleń, których nigdy nie miałam i wątpię aby mogły bezobjawowo minąć. Jak ktoś nie ma konkretnych schorzeń to kobieta może mu wmówić wszystko. Oczywiście mam brać leki za około 350 zł, które starczą na miesiąc - tak jak zapewne każdy. I wszyscy pewnie biorą super wapano i super cynk. Żałosne jak można robić kasę szkodząc ludziom (bo wmawianie komuś, że zachoruje na coś tam jak nie będzie brał cud leków jest karygodne).

Wspaniały lekarz - wręcz cudotwórca. Jestem kolejną osobą z rodziny, która została "postawiona na nogi" po wizycie i zaleceniach Pani Ludmiły. Wszystkie diagnozy sprawdziły się w bardzo krótkim czasie. Leki może nie tanie, ale BARDZO skuteczne. Mnie uratowały nerki i nie tylko po bardzo ciężkim zatruciu ciążowym. Nie chce nawet myśleć co by było gdyby nie ona. Nasza służba zdrowia wypisała mnie do domu - w bardzo ciężkim stanie bo już nie byłam rentowna dla szpitala. Bardzo, bardzo dziękuje i zdecydowanie Polecam. Ktoś miał rację pisząc, że jest to lekarz od beznadziejnych przypadków. :)

Wszystko ok.jestem bardzo zadowolona.goraco polecam

Wszystko ok.jestem bardzo zadowolona.goraco polecam

Dziwne, że p. dr nie wykryła migreny. Owijała ciągle to samo, w końcu przepisała witaminy firmy Tiens. Wszyscy pacjenci mają leki tej samej firmy tylko na różne schorzenia. Po wizycie wchodzi się do drugich drzwi, siedzi pan z laptopikiem i wycenia i sprzedaje leki? Na pewno tam nie wrócę i odradzam. Krótko mówiąc rozczarowałam się.

najlepszy najbardziej kompetentny irydolog w tej cześci europy

najlepszy najbardziej kompetentny irydolog w tej cześci europy

Bardzo proszę panią z zapaleniem trzustki o wskazówki jakie udzieliła pani doktor... byłam u pani Ludmiły też z zapaleniem trzustki i jakoś efektów brak... moje amylazy podnoszą się co dwa tygodnie a do tego ból.. może mi pani doktor zaproponowała inną metodę leczenia.. proszę o odpowiedź.