dr Ludomira Rzepecka

Radiolog, USG, USG ortopedyczne

niestety ale pani doktor myli się w opisach diagnozy nie zawsze są trafne, może to efekt przemęczenia w końcu wiek już nie ten.

niestety ale pani doktor myli się w opisach diagnozy nie zawsze są trafne,
może to efekt przemęczenia w końcu wiek już nie ten.

Cóż, badanie kolana zupełnie nietrafione. Nie wiem jak można błędnie zdiagnozować pacjenta, oczerniając przy okazji innego lekarza, który wydał inna opinię. Żal wydanych pieniędzy, choć w kontakcie Pani bardzo przyjemna.

Cóż, badanie kolana zupełnie nietrafione.

brak fachowego podejścia i źle przeprowadzone badanie USG ,impertynencja ,wyrachowanie , Pani posiada zapewne wiele talentów ,brak tylko podejścia do pacjenta a przecież nie wszystko można wytłumaczyć brakiem czasu

Polecam tego lekarza albowiem poświęcił mi dużo uwagi i wytłumaczył mi stan mojego zdrowia

Dr Ludomira Rzepecka jako jedyna poprawnie oceniła stan mojego kolana. Bardzo dokładnie zbadała stan nogi po wypadku. Dzięki takiej diagnozie przeprowadzono szereg operacji, które przywróciły jej sprawność. Pełen profesjonalizm i doświadczenie. Pozdrawiam :)

Termin wizyty prywatnej płatnej obligować musi lekarza do działania niezwłocznego. Propozycje tego gabinetu to propozycje dla przypadków niewymagających szybkich interwencji operacyjnych. Jak masz problem nagły zapomnij o tym gabinecie.