lekarz Ludwina Gryszko

Neonatolog, Pediatra

Kompetentna. Słucha z cierpliwością uwagi rodziców, analizuje informacje i dopytuje o szczegóły. Ma dobre podejście do dzieci. Jak na wizytę w gabinecie lekarskim, synek bardzo mało płakał (tylko na początku). Dr Gryszko ma cierpliwość do dzieci. Nie przeszkadzało jej, że synek chwytał za stetoskop. Pod koniec przedstawiła zrozumiale diagnoze wraz z uzasadnieniem. Dostaliśmy także listę na kartce jak postępować, żebyśmy niczego nie zapomnieli. Przyjazna. Pomimo tego, że nie przyjmuje normalnie w weekend, na naszą prośbe przyjęła nas w sobotę. Ogólnie z mężem jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, wiedzy i kompetencji Pani ...

Kompetentna. Słucha z cierpliwością uwagi rodziców, analizuje informacje i dopytuje o szczegóły. Ma dobre podejście do dzieci. Jak na wizytę w gabinecie lekarskim, synek bardzo mało płakał (tylko na początku). Dr Gryszko ma cierpliwość do dzieci. Nie przeszkadzało jej,  że synek chwytał za stetoskop. Pod koniec przedstawiła zrozumiale diagnoze wraz z uzasadnieniem. Dostaliśmy także listę na kartce jak postępować, żebyśmy niczego nie zapomnieli. Przyjazna. Pomimo tego, że nie przyjmuje normalnie w weekend, na naszą prośbe przyjęła nas w sobotę. Ogólnie z mężem jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, wiedzy i kompetencji Pani doktor. Zdecydowanie polecamy!

Cudowna Pani doktor. Dziękuję jej za wyprowadzenie mojego syna z ciągłego podawania antybiotyków. Zawsze można na Niej polegać, jest miła, kompetentna i zna się na leczeniu małych pacjentów. Bada dokładnie i długo. Jest najlepszym lekarzem z jakim się spotkałam. Gorąco polecam, bo naprawdę warto!!!

Super LEKARKA!!!!mam dwoje dzieci - są pod opieką p.Doktor która zawsze ma dla naszych chorowitków czas i nie przesadza z antybiotykami jak inni lekarze.zawsze wszystko wytłumaczy i wzbudza zaufanie. Polecam - takich lekarzy jest dzisiaj naprawdę mało.

Wspaniała Pani Doktor. W 100% kompetentna, wzbudza zaufanie, ma wspaniałe podejście do dzieci.

POWIEM TAK. BRAK MI JAKICHKOLWIEK SŁÓW ABY PISAĆ COKOLWIEK NA TEMAT TEJ PANI I ODDZIAŁU NA KTÓRYM PRACUJE. PEWNIE PANI DOKTOR DOMYSLA SIE KTO TE SŁOWA PISZE. NIE WSZYSTKIE SYTUACJE DA SIĘ ZAPOMNIEĆ!!!!

Pani Doktor jest super! Wspaniale wyprowadziła moje dziecko z ciągłych powracających infekcji. Nie przesadza z antybiotykami. Fajne podejście do dzieciaczków, bardzo dokładnie osłuchuje - polecam w 100%. Jedyny minus to mała poczekalnia i prawie zawsze się długo czeka, chyba że jest się pierwszym;).