lekarz Łukasz Andrzejewski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Zdecydowanie odradzam, lekarz ten zachowuje sie jakby nie byl czlowiekiem, pacjentow traktuje jak zlo konieczne, jeszcze nigdy nie zostalam tak zle potraktowana przez lekarza. Dziwie sie, ze luxmed chce wspolpracowac z takim "specjalista".

Lekarz jest kompetentny, uprzejmy, dużo tłumaczy i wyjaśnia, rozładowuje stres pacjentki, mam do niego zaufanie, szczerze polecam.

Bardzo dobry lekarz, przede wszystkim kompetentny.

Bardzo dobry lekarz, przede wszystkim kompetentny.

Bardzo rozsądny lekarz, wszystko tłumaczy dokładnie, odpowie na każde pytanie. Polecam z całego serca!!!

NAJGORSZY LEKARZ NA ŚWIECIE. Formalista i beznadziejny naciągacz - byłam w CM LIM. Tam widocznie mniej dostaje niż na płatnych wizytach i jest wręcz bezczelny, wszystkowiedzący i obrażający współpracowników oraz innych lekarzy, u których byłam wcześniej. MOIM ZDANIEM PSUJE OPINIĘ CM LIM i powinni podziękować mu za współpracę. Podczas wizyty zamiast mówić o problemie, badaniu to ciągle sugeruje, że mam chodzić na płatne wizyty do niego, bo w LIM nie powinien mnie przyjąć i powinnam za wszystko płacić!!! Z OSTATNIEJ WIZYTY WYSZŁAM Z PŁACZEM A JESTEM W CIĄŻY!!! Nie wiem po co płacę prywatne ubezpieczenie jak lekarz ma takie podejście do pacjentki.
Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM, ODRADZAM!!!!!!!!!

Dr Andrzejewski prowadzi moją ciążę od początku, chodzę do niego do LIM-u. Pomimo, iż pierwsza wizyta miała na celu tylko potwierdzenie wyniku testu (był to wtedy jedyny dostępny lekarz) nie miałam wątpliwości, że chcę być pod jego opieką. Troskliwy, cierpliwy, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, poświęca uwagę i czas, tłumaczy, robi obszerny wywiad (także wstecz), czasem żartuje, by rozładować stres pacjentki. Wiadomo też że ma gorsze dni, jest zmęczony, albo obsuwają się wizyty i kolejka narasta ale to świadczy tylko o tym, że nie traktuje pacjentek taśmowo i anonimowo jak to ma w zwyczaju wielu lekarzy. Przejmował się moimi dolegliwościami
i nie bagatelizował ich. Na badanie USG zaprosił mojego partnera. Polecam.
PS. Lekarz ten jest oceniany negatywnie przez np. brak uśmiechu (absurd) lub z powodu braku zwolnienia na prawidłowo znoszoną ciążę (co jest dla niego ryzykiem a dla systemu oszustwem).

polecam, prowadzi moją ciążę, jest rzetelny i skrupulatny

polecam, prowadzi moją ciążę, jest rzetelny i skrupulatny