Doktor Łukasz Antolak specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i chirurgicznym schorzeń i urazów kręgosłupa (dyskopatie, przepukliny dyskowe, zmiany zwyrodnieniowe, osteoporotyczne i urazowe złamania kręgów, kręgoszczeliny, kręgozmyki, deformacje u dzieci i dorosłych – skoliozy, choroba Scheuermanna).

W swojej praktyce w szerokim zakresie wykorzystuje nowoczesne i małoinwazyjne metody chirurgicznego leczenia kręgosłupa.

Ortopeda traumatolog, absolwent II Wydziału Lekarskiego Akademii ...

No tak, same 5, ale taka jest o nim prawda. Inteligentny, sumienny a przede wszystkim fachowiec. Jeśli ktoś lubi wiedzieć to cierpliwie wytłumaczy ale jeśli nie masz smykałki do analizowania to i bez obaw i wnikania można spokojnie przyjąć to co zaleci. W moim przypadku i znajomego zrobił to trafnie i pomógł. No i zachował wrażliwość i empatię co udaje się niewielu lekarzom. Jeśli chodzi o koszty to nie nabija dodatkowych wizyt niepotrzebnymi badaniami czy kontrolami.

Bardzo dobry specjalistam miły, kompetentny, optymistyczny, dobrze nastawiny do poacjenta, przed i po zabiegu zainteresowany pacjentem i efektami zabigu. Współpracuje również ze świetnymi rehabilitantami. Bardzo polecem wszystkim ze schorzeniami kręgosłupa. Moja operacja odbyła się w Szpitalu na Lindleya w 02/2012r. Pozdrawiam Pana Doktora.

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobry specjalista. Wykonywał moją operację kręgosłupa w szpitalu na Lindley'a. Rezultaty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Po operacji codziennie odwiedzał każdego swojego pacjenta, natomiast w późniejszym okresie rekonwalescencji dawał konkretne, realistyczne zalecenia dotyczącego codziennego trybu życia oraz rehabilitacji. Naprawdę bardzo polecam ! :)

To wspaniały lekarz, kompetentny, świetny operator, przywrócił mi radość życia, z całego serca polecam!

Świetny lekarz ! Polecam go swoim znajomym.

Świetny lekarz ! Polecam go swoim znajomym.

Polecam!!!! Konkretny, kompetentyny. Dr zdecydowanie wzbudzil moje zaufanie, a do tego bardzo mily i uprzejmy:)

Bardzo dobry lekarz i poleciła bym jak ktoś by potrzebował .

Bardzo dobry lekarz i poleciła bym jak ktoś by potrzebował .

ja niestety nie moge sie podpisac pod innymi pacjentami chwalacymi kompetencje tego lekarza. w moim wypadku leczenie nie przynioslo oczekiwanych rezultatow, zostawil mnie z niewytlumaczona diagnoza i bolem.

Dr Antolak to wspanialy lekarz,świetnie operuje, wysoki stopien kultury osobistej, dobre podejście do pacjenta,same superlatywy, polecam!

Zdecydowanie polecam lekarza,pełna kompetencja,indywidualne podejście do pacjenta.Rzadko w obecnej służbie zdrowia można spotkać takich lekarzy.