lekarz Łukasz Hawryluk

Internista, Kardiolog

Pan Doktor jest nie tylko znakomitym lekarzem ale także niezwykle skromnym, bardzo ciepłym człowiekiem, z dobrą duszą i sercem. A przy tym świetny specjalista, z ogromna wiedzą, empatyczny, wnikliwy, życzliwy, uważny....zawsze gotowy do niesienia pomocy. Słucha pacjenta z ogromną uwaga i zainteresowaniem. Do każdego podchodzi z należytym szacunkiem i powagą. Pomimo dużej ilości pacjentów, zawsze znajduje czas na rozmowę. Potrafi uspokoić, pozytywnie nastawić ...Świadomość ze tak dobry lekarz i dobry człowiek czuwa nad naszym zdrowiem dodaje sił i od razu poprawia samopoczucie. Takiego lekarza ze świecą szukać! Polecam z całego ...

Słucha pacjenta z ogromną uwaga i zainteresowaniem. Do każdego podchodzi z należytym szacunkiem i powagą. Pomimo dużej ilości pacjentów, zawsze znajduje czas na rozmowę. Potrafi uspokoić, pozytywnie nastawić ...Świadomość ze tak dobry lekarz i dobry człowiek czuwa nad naszym zdrowiem dodaje sił i od razu poprawia samopoczucie. Takiego lekarza ze świecą szukać! Polecam z całego serca!

Pan Doktor jest moim kardiologiem od prawie 10 lat. Zawsze jest życzliwy, niezwykle kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczy, nigdy się nie spieszy, pacjenta traktuje z szacunkiem. A co najważniejsze, to nigdy nie pozostawia problemu bez rozwiązania. Jest godny zaufania i polecam Go każdemu. Oby więcej takich specjalistów!

Byłam u doktora Łukasza Hawryluka po długim omdleniu i zapaści. Badanie przebiegło w bardzo profesjonalny a jednocześnie empatyczny sposób. Pan doktor jest bardzo miły i uprzejmy a atmosfera w gabinecie jest przyjazna i serdeczna, jest się dokładnie wysłuchanym i wszystko jest wyjaśnione w sposób bardzo spokojny i zrozumiały. Z gabinetu wyszłam z uśmiechem na twarzy pomimo mojego lęku przed lekarzami, przez co bardzo rzadko korzystam z wizyt lekarskich (tylko jak już naprawdę sytuacja mnie zmusi). Dodam, że już w trakcie wizyty miałam zrobioną część badań takich jak EKG czy morfologia, po za tym dostałam bardzo dużo innych skierowań na badania i do innych lekarzy. Pan doktor dba o swojego pacjenta nawet w czasie, gdy nie mamy wizyty w gabinecie i smacznie sobie śpimy. Nawet wtedy nad nami czuwa. O każdej porze dnia i nocy jak tylko przyjdą nowe wyniki badań to w razie niepokojących go wyników wykonuje telefon do pacjenta nawet po 12:00 w nocy, oczywiście informuje o tym, że może być w razie czego taki telefon. Jestem bardzo wdzięczna za to, że trafiłam do tak dobrego i profesjonalnego lekarza. Dla mnie to Anioł nie człowiek! Serdecznie polecam!!!

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Kulturalny, grzeczny, swoim spokojem i dużą wiedzą jest w stanie uspokoić zwykłą rozmową. Uważnie słucha pacjenta, robi dokładny wywiad i zleca niezbędne badania. Podczas badania jest delikatny i co najważniejsze poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje. Wizyty nie odbywają się z „zegarkiem w ręku”. Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.

Doktor jest Aniołem Stróżem zesłanym na ziemię. Jego złote ręce leczą ciało, a ogromne ciepło i spokój duszę. Ma dużą wiedzę i potrafi ją przedstawić w przyswajalny sposób. Naprawdę lekarz godny polecenia. Doktorze serdecznie dziękuję

Doktorze serdecznie dziękuję

W dzisiejszych czasach trudno o lekarza takiego jakim jest dr. Łukasz Hawryluk. Niesamowity spokój jaki bije od niego powoduje, że po kilku minutach człowiek czuje się zaopiekowany. Doktor już po pierwszej rozmowie, bardzo mnie uspokoił, jego wiedza w swojej dziedzinie jest bardzo duża, a co za tym idzie można odczuć, że jest się w dobrych rękach, skrupulatny, dociekliwy i bardzo sympatyczny! Z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu, kto szuka świetnego kardiologa! Podsumowując dla mnie to jeden z tych lekarzy o którym można powiedzieć "ten albo żaden inny". Jestem mu ...

W dzisiejszych czasach trudno o lekarza takiego jakim jest dr. Łukasz Hawryluk.
Jestem mu bardzo wdzięczna za to co dla mnie zrobił.

Rewelacyjny lekarz! Świetne podejście do dzieci. Nasza 2,5 letnia córeczka paniczne bała sie wizyt lekarskich dopóki nie trafiliśmy do Dr. Hawryluka. Uśmiechnięty, spokojny a jednocześnie mega profesjonalny z niesamowita wiedza. Polecam!!!!😊

Witam, podchodzę do opini o lekarzach zamieszczanych w internecie ostrożnie bo dwa razy już miałem niemiłą niespodziankę. Ale nie miałem się kogo doradzić o dobrego lekarza bo oczywiście pani na infolini luksmedu zawsze twierdzi, że wszyscy lekarze tam pracujący są najwspanialsi i nie ma lepszych i gorszych. Ostatecznie zapisałem się do doktora Łukasza Hawryluka na Domaniewską - czekałem na wizytę prawie 2 miesiące. Pod gabinetem dowiaduję się, że jest 20 minut opóźnienia i od razu psuje mi to nastrój. Ale inni widzę siedzą spokojnie i nie narzekają, pewnie przyzwyczajeni. Po kilku zdaniach zamienionych z Panem doktorem widzę, że jest jakoś inaczej. Wyraźnie odnoszę wrażenie, że mu zależy aby mi pomóc. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył, wypytał, dokładnie zbadał, a potem zaczął mi stawiać wymagania co mam zrobić do następnej wizyty aby to miało jakiś sens, a nie żeby tylko leki przepisywać. Teraz wiem skąd opóźnienie. Siedziałem 25 minut a zleciało mi bardzo szybko. Człowiek jakoś tak podbudowany od niego wychodzi i czuje że był u lekarza.

Wspaniały lekarz, któremu zawdzięczam zdrowie. Bardzo szybko zadziałał kiedy przyszłam. Zaniepokoiły go moje wyniki. Okazało się że groził mi zawał, przed którym mnie uratował.

Doktor Hawryluk zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Ogromna ilość wiadomości jakimi zasypał mnie na wizycie była podana w bardzo przystępnej formie i zrozumiale. Ponadto jest bardzo skrupulatny. Niekwestionowanym atutem jest to, że doktor Hawryluk stwarza w gabinecie przyjemną atmosferę, jest uprzejmy i elegancki. Aż chce się chodzić do takich specjalistów