dr n. med. Łukasz Kaska

Byłam u dr Kaska w Swissmed. Kiedy go odwiedziłem, nie pojawił się. Nikt nie wiedział, gdzie jest. Musiałem wracać do domu (200 km). Następnym razem, gdy go odwiedziłem, potraktował mnie jak numer. Może miałem za dużo pytań. Zdecydowałem się pojechać do innego szpitala.

Najlepszy lekarz,jakiego znam.Mnie również uratował życie-4 dni temu ,5.06.2017 miałam mankietową resekcję żołądka, pierwszy etap,kolejny zaplanowany to gastric bypass.Nawet po wyjściu ze szpitala jest się pod stałą opieką Pana doktora.Podzielam inne opinie,to anioł,lekarz z powołania.Dziękuję, Panie Doktorze.Wdzięczna pacjentka Bernadeta

Wspaniały lekarz - cierpliwie tłumaczył cały przebieg kuracji, odpowiadała na najgłupsze pytania, rzetelny, kompetentny. Właściwy człowiek na właściwym miejscu - tacy powinni być wszyscy lekarze!

Wspaniały człowiek przede wszystkim. Kompetentny, zainteresowany pacjentem lekarz. Zdecydowanie polecam każdemu.

Wspaniały lekarz,sympatyczny i wzbudzajacy zaufanie.Dziękuje Panie Doktorze i pozdrawiam Danuta Lipinska

TO NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO W ŻYCIU SPOTKAŁAM.JEST DOSKONAŁYM CHIRURGIEM I WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM.

Dał nam grubasom - nie jedno , drugie życie. Chwała mu za to !

Dał nam grubasom - nie jedno , drugie życie. Chwała mu za to !

Wspanialy chirurg, ktory niewatpliwie uratowal mi zycie! Aniol a nie czlowiek

Wspanialy chirurg, ktory niewatpliwie uratowal mi zycie! Aniol a nie czlowiek

No po moim doświadczeniu z dr Kaska to mam wrażenie, że chyba sam sobie wypisał te komentarze. Nigdy, przenigdy nie poleciłabym go nikomu, w trakcie wizyty zachował się skandalicznie, hamsko i prostacko. Nie chce opisywać szczegółów wuizyty, bo mam z nią związane jedne z najgrorszych wspomnień w życiu, ale za to jak postąpił z pacjentem osobiście odebrałabym mu uprawnienia do wykonywania zawodu żeby nigdy nikogo nie załamał psychicznie swą ironiczną diagnozą, zachowaniem i zepchnięciem pacjenta na samo dno traktując go jak jakiś numer statystyczny niegodny jego uwagi!!!

Bardzo dobry "operator", szanuje pacjenta. również kontakt po zabiegu jest bardzo dobry, odbiera prywatny telefon, nie ma problemu, żeby umówić się na bezpatną konsultację.