lek. dent. Łukasz Kowalik

Sam pan Kowalik bardzo rozmowny. Podejście do pacjenta bardzo dobre. Zabieg myślę że przebiegł bezproblemowo. Gabinet bardzo fajny z fajnym klimatem.

Sam pan Kowalik bardzo rozmowny. Podejście do pacjenta bardzo dobre.
Zabieg myślę że przebiegł bezproblemowo.
Gabinet bardzo fajny z fajnym klimatem.

Też byłem u pana Kowalika. Co do gabinetu to atmosfera przyjemna. Dentysta bardzo miły i rozmowny. Wszystko wytłumaczył przed zabiegiem. Sam zabieg bez problemowo i komplikacji.

Też byłem u pana Kowalika.
Co do gabinetu to atmosfera przyjemna.
Dentysta bardzo miły i rozmowny. Wszystko wytłumaczył przed zabiegiem.
Sam zabieg bez problemowo i komplikacji.

Byłam osobiście u Doktora Kowalika :) i przyznam że komentarze nie kłamią, aaaa cierpliwy był do mnie :)) robiłam sobie kamień i jedną plombę. Trochę to trwało bo ja boidudek jestem :) ale przeszłam, Pan Kowalik jest bardzo miły i jak wspomniałam cierpliwy, ma naprawdę dobre podejście.

Pan Kowalik, to dentysta z urodzenia. Fachowa pomoc i fachowa opieka. Bez żadnego naciągania, robi to co do niego należy! To mi się podoba, bo inni wymyślają jakieś inne rzeczy oferują to i owo. Tutaj otrzymuje to co chcę i czego oczekuje. Mało tego gabinet oferuje wszystko.

Byłam w gabinecie przy Warszawskiej 1 bo tam też przyjmuje p.Kowalik z problemem 4ki. Okazało się że trzeba robić kanałowo. Do dziś ząb jest tak jak był, nie boli, jest OK. Polecam

Gabinet do którego trafiłem, jest specyficzny - rodzinny. To nie jest gabinet jak często się spotyka, 10 lekarzy i każdy inne ma praktyki. Tutaj jak bar na Wspólnej, czuć rodzinną atmosferę i powiem szczerze na tym nie koniec. Miałem problem z zębem bo był spisany na straty przez wielu stomatologów, ale jednak na kilka lat zostaje ze mną. Na razie zostaje u nich !