Łukasz Kubaszewski

Poznań
52,376392316,906421548618310331

Kalendarz przyjęć
Pon25.04Wt26.04Śr27.04Czw28.04Pt29.04So30.04Nd01.05
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.35
17 opinii

Bardzo dobry lekarz. U mnie diagnozował skomplikowaną i zaawansowaną dyskopatię. Wytłumaczył szczegółowo możliwości leczenia, właściwy sposób rehabilitacji i przede wszystkim bardzo dokładnie przejrzał obrazy z rezonansu. Cierpliwie i merytorycznie odpowiada na każde pytanie. Polecam

Doktor godny polecenie. Wszyscy Ci, którzy wystawili negatywa chyba pomylili lekarza. Leczyłem się rok na kręgosłup u różnych lekarzy, i dopiero pan doktor Kubaszewski rozpoznał dolegliwość, kompleksowo podszedł do leczenia, jako pierwszy wytłumaczył o co chodzi w moim urazie i przeprowadził operację dzięki której nie dość że chodzę, to powoli wracam do sportu (głównie biegania) i służby, która jest bardzo wymagająca fizycznie. Polecam każdemu tego lekarza, bo takich już jest coraz mniej.

Doktor godny polecenia przede wszystkim kompetentny. Polecam ponieważ dużo się nachodziłem po różnych specjalistach bez rezultatu i odpowiedniej dni gnozy.

goraco polecam dzieki p.doktorowi chodze

Do P. Doktora Kubaszewskiego bardzo trudno się dostać, ale kiedy pozna problem pacjenta potrafi w 100% się nim zająć i to poważnie i profesjonalnie!!!!!To dzięki temu P.Doktorowi odzyskałam siłę i wiarę.Bardzo dziękuję

Wizyty bardzo drętwe, trudno coś się dowiedzieć. Spóźnia się na umówione wizyty. Zabieg kilkakrotnie przekładany z błachych powodów. Szkoda słów, zero szacunku do człowieka i pacjenta. Zdecydowanie nie polecam.

przyjmuje pacjenta jeden po drugim 1 minuta i wyjazd... zero wytłumaczenia... omałoco nie popełnił by pomyłki lekarskiej... na zwróconą uwage reagował złośliwie i odesłał do innego specjalisty jak sie nie podoba... lekarz skandal... UNIKAĆ

jest bardzo dobrym specjalistą. Polecam tego lekarza.

szkoda gadać gościu ma pacjenta w dupie. miał mi robić operacje w Rakoniewicach i odmówił bo badania po roku czas jego zdaniem straciły ważność a niektórych było brak a przecież sam mnie skierował na operacje którą miał wykonać.

Bardzo dobry-Takich więcej. Opinia w ocenie-godny polecenia.

Dobry specjalista,oddany pacjentowi,polecam.

BARDZO MIŁY ,DOSTĘPNY I KOMPETENTNY LEKARZ. GODNY POLECENIA.

Lekarz do którego trudno się dostać z powodu dużej ilości pacjętów.

Kompetencje i profesjonalizm na wysokim poziomie.Wspaniały lekarz i człowiek.Wzór dobrego lekarza.

Jeden z niewielu,który naprawdę interesuje się pacjentem i jego zdrowiem,godny polecenia.

Lekarz naprawdę godny polecenia bardzo skrupulatny i dokładny ma doskonałe podejscie do pacjenta!!!

lekarz bardzo miły, kompetentny wzbudza zaufanie.Godny polecenia

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny