dr n. med. Łukasz Kubaszewski

Ortopeda, Traumatolog

Opinii17

Przemysław

23.03.2016

Doktor godny polecenie. Wszyscy Ci, którzy wystawili negatywa chyba pomylili lekarza. Leczyłem się rok na kręgosłup u różnych lekarzy, i dopiero pan doktor Kubaszewski rozpoznał dolegliwość, kompleksowo podszedł do leczenia, jako pierwszy wytłumaczył o co chodzi w moim urazie i przeprowadził operację dzięki której nie dość że chodzę, to powoli wracam do sportu (głównie biegania) i służby, która jest bardzo wymagająca fizycznie. Polecam każdemu tego lekarza, bo takich już jest coraz mniej.

Dagmara

21.04.2016

Bardzo dobry lekarz. U mnie diagnozował skomplikowaną i zaawansowaną dyskopatię. Wytłumaczył szczegółowo możliwości leczenia, właściwy sposób rehabilitacji i przede wszystkim bardzo dokładnie przejrzał obrazy z rezonansu. Cierpliwie i merytorycznie odpowiada na każde pytanie. Polecam

Cierpliwie i merytorycznie odpowiada na każde pytanie. Polecam

26.05.2015

Doktor godny polecenia przede wszystkim kompetentny. Polecam ponieważ dużo się nachodziłem po różnych specjalistach bez rezultatu i odpowiedniej dni gnozy.

15.08.2012

goraco polecam dzieki p.doktorowi chodze

goraco polecam dzieki p.doktorowi chodze

29.07.2012

Do P. Doktora Kubaszewskiego bardzo trudno się dostać, ale kiedy pozna problem pacjenta potrafi w 100% się nim zająć i to poważnie i profesjonalnie!!!!!To dzięki temu P.Doktorowi odzyskałam siłę i wiarę.Bardzo dziękuję

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii