Łukasz Kubaszewski

Poznań
52,376392316,906421548618310331

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
14 opinii

goraco polecam dzieki p.doktorowi chodze

Do P. Doktora Kubaszewskiego bardzo trudno się dostać, ale kiedy pozna problem pacjenta potrafi w 100% się nim zająć i to poważnie i profesjonalnie!!!!!To dzięki temu P.Doktorowi odzyskałam siłę i wiarę.Bardzo dziękuję

Wizyty bardzo drętwe, trudno coś się dowiedzieć. Spóźnia się na umówione wizyty. Zabieg kilkakrotnie przekładany z błachych powodów. Szkoda słów, zero szacunku do człowieka i pacjenta. Zdecydowanie nie polecam.

przyjmuje pacjenta jeden po drugim 1 minuta i wyjazd... zero wytłumaczenia... omałoco nie popełnił by pomyłki lekarskiej... na zwróconą uwage reagował złośliwie i odesłał do innego specjalisty jak sie nie podoba... lekarz skandal... UNIKAĆ

jest bardzo dobrym specjalistą. Polecam tego lekarza.

szkoda gadać gościu ma pacjenta w dupie. miał mi robić operacje w Rakoniewicach i odmówił bo badania po roku czas jego zdaniem straciły ważność a niektórych było brak a przecież sam mnie skierował na operacje którą miał wykonać.

Bardzo dobry-Takich więcej. Opinia w ocenie-godny polecenia.

Dobry specjalista,oddany pacjentowi,polecam.

BARDZO MIŁY ,DOSTĘPNY I KOMPETENTNY LEKARZ. GODNY POLECENIA.

Lekarz do którego trudno się dostać z powodu dużej ilości pacjętów.

Kompetencje i profesjonalizm na wysokim poziomie.Wspaniały lekarz i człowiek.Wzór dobrego lekarza.

Jeden z niewielu,który naprawdę interesuje się pacjentem i jego zdrowiem,godny polecenia.

Lekarz naprawdę godny polecenia bardzo skrupulatny i dokładny ma doskonałe podejscie do pacjenta!!!

lekarz bardzo miły, kompetentny wzbudza zaufanie.Godny polecenia

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny