lekarz Łukasz Michałek

Chyba miałam pecha, kontakt z tym lekarzem nie zaliczę do dobrych wspomnień, nieuprzejmy, krzyczał na mnie- brak kultury osobistej.

Niesamowity lekarz, Mama chodziła już od ponad 6 miesięcy z problemem, do różnych ortopedów. Pan doktor, zajął sie Mamą kompetentnie, wytłumaczył co i jak, przeprowadział bardzo rzetelnie wywiad lekarski i badanie pacjenta. Wyszłyśmy zbudowane, że są jeszcze tacy lekarze.

Kompetencja, uprzejmość, spokój, cierpliwość i kultura osobista.... to tylko kilka cech, które posiada Pan Doktor. Szczerze polecam!!!

Lekarz kompetentny, fachowiec posiadający wiedzę, uprzejmy, jak wykonuje zabieg to zgodnie z recepturą, poleca wszystkim którzy chcą ozdrowieć. Uszanowania i podziekowania przesyłam. Wartościowy człowiek.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Jeśli ktoś szuka lekarza, który zatroszczy się o zdrowie śmiało można umówić się na wizytę do Pana doktora. Pełen profesjonalizm. Pan doktor jest bardzo pozytywnym i kulturalnym człowiekiem a wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam !!!

Cierpliwy, kompetentny i bardzo troskliwy. Można o wszystko zapytać bez żadnego skrępowania. Polecam

Rzadka w obecnych czasach uprzejmość wobec pacjenta, przyjęcia do ostatniego oczekującego. Szacunek dla Pańskiego podejścia do zawodu.

Lekarz z powołania .Ogromny szacunek dla niego i gro podziękowań za cierpliwość i oddanie w tym chorym systemie zdrowia.

Wspaniały specjalista bardzo miły upszejmy wręcz troskliwy o swoich pacjentów leczy moje shorzenie dzienkuje panie dokrarze

Lekarz oddany pacjentom, wrażliwy na chorego człowieka, cierpliwy i kompetentny. Miałam szczęście że trafiłam do niego. Polecam.

Miałam szczęście że trafiłam do niego.
Polecam.