dr n. med. Łukasz Nagraba

Ortopeda

Monika

31.01.2014

Zdecydowanie Polecam Pana Doktora! Trafiłam do Pana Doktora w szpitalu bródnowskim! Wtedy był (jak i teraz) bardzo miły, konkrety, z wiedzą i z ogromnym doświadczeniem. Zdiagnozował mój problem (złamanie kości łódkowej), a obecnie jestem pod Doktora kontrolą i opieką :) Dużym minusem jest to, że trzeba długo czekać, nawet w prywatnej klinice. ALE WARTO !

Lukasz xxx kraszany

23.08.2012

Daj nam Panie Boże jak najwięcej takich lekarzy. Profesjonalista, z doktoratem, a pomimo tego wszystko cierpliwie tłumaczy. Od razu zdiagnozował problem, potwierdzony dla pewności w USG. Wyleczył mnie szybko i sprawnie. Gorąco polecam.

tykwiusz tykwiusz

26.06.2012

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych. Po wielu latach ciężkiego treningu mój łokieć doczekał się poważnej kontuzji. Łokieć tenisisty....niby NIC wielkiego a jednak utrudnił mi życie na ponad rok. Zastrzyki tzw. "blokada" nic nie pomogły. Załamany łapałem się wszystkiego aż...trafiłem na stronę www.czynnikiwzrostu.pl i na świetnego lekarza dr Łukasza Nagrabę. Młody lekarz z ambicjami, niesamowicie przyjemny w kontakcie, przejmujący się każdą dolegliwością. Lekarz z sercem...z powołania. Kilkukrotnie odwiedziłem go w Warszawie (pomimo, że jestem ze Szczecina). Było warto. Leczenie troszkę bolesne i niestety po zabiegu ręka była wykluczona z "życia" na dość długi czas. Później rehabilitacja ale...teraz już wróciłem do formy i do ukochanych treningów. Łokieć sprawny na 100%!!! Polecam tą metodę leczenia a w szczególności w wykonaniu dr Łukasza Nagraby. :) :) :) Norbert.

Anonim

21.05.2012

Nagły przypadek,złamanie reki.Przyjął mnie na SOR 20.05.br Uprzejmy, kompetentny, wzbudzający zaufanie.Polecam. Teresa

Teresa

Anonim

22.04.2012

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Poświęcił mi tyle czasu, ile było trzeba, nie zbywa. polecam wszystkim.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Lekmed Centrum Medyczne
Ul. Świetlików 3
Szpital Medicover - Centrum Konsultacyjne
al. Rzeczypospolitej 5, (Miasteczko Wilanów
PROFEMED (MARRIOTT)
Al. Jerozolimskie 65/79
Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus. Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Lindleya 4
Centrum Medyczne CMP Piaseczno