dr Łukasz Obołończyk

Endokrynolog

Dr Obołończyk leczy mnie od 18-stu lat i nie zgadzam się z ani jednym złym słowem kierowanym pod adresem Doktora. To nie prawda, że "na wszystko przepisuje tabsy". Jeżeli zapisze "tabsy", tzn, że uznał to za konieczne. Hasimoto nie jest chorobą uleczalną i żadne "tabsy" jej nie wyleczą. Doktor zajął się moją szalejacą tarczycą, która została uszkodzona w wyniku leczenia zapalenia wątroby typu C skojarzonym leczeniem interferonem z rybawiryną. Doktor opanował sytuację bardzo szybko, ustawił prawidłowy poziom hormonu i od osiemnastu lat jestem na tej samej dawce - idealnie dobranej. ...

Jeżeli zapisze "tabsy", tzn, że uznał to za konieczne. Hasimoto nie jest chorobą uleczalną i żadne "tabsy" jej nie wyleczą. Doktor zajął się moją szalejacą tarczycą, która została uszkodzona w wyniku leczenia zapalenia wątroby typu C skojarzonym leczeniem interferonem z rybawiryną. Doktor opanował sytuację bardzo szybko, ustawił prawidłowy poziom hormonu i od osiemnastu lat jestem na tej samej dawce - idealnie dobranej. Tarczyca już nie szaleje i nie przechodzi z niedoczynności do nadczynności, żeby z powrotem przejść do niedoczynności. Wszystko jest pod kontrolą doskonałego specjalisty, wyjątkowo miłego i empatycznego człowieka, który całe swoje zainteresowanie koncentruje na pacjencie tu i teraz.Wyjaśni każdy problem w taki sposób, że wszystko jest jasne,a pacjent uspokojony.Panie Doktorze-kłaniam się nisko i za wszystko z głębi serca i duszy dziękuję.

Ponad 2 lata pod opieką Doktora, który podszedł do mnie jak do człowieka a nie banku. Empatyczny, dociekliwy i rzetelny. Niewątpliwie jestem ciekawym przypadkiem z powodu choroby i rozchwiania emocjonalnego związanego z chorobą.Zawsze znajduję zrozumienie i odpowiednie do sytuacji zainteresowanie. Dziękuję, Doktorze, za równoważenie moich emocji i racjonalne przedstawianie sytuacji.

Super specjalista polecam..odstawil wszystkie leki który inny lekarz przypisał..ciesze sie ze trafilam na czas do tego właśnie lekarza..

Stracilam rok!!! Lekarz twierdzil ze wszystkie moje hormony są wporządku, mimo złego samopoczucia, bagatelizuje objawy i moje sugestie, twierdzi że hashimoto jest nieuleczalne i nic mi nie pomorze!!!przepisuje tabsy antykoncepcyjne dosłownie na wszystko!!!! Nie polecam!!! Znalazlam kompetentnego lekarza ktory holistycznie zajął sie moim zdrowiem

Wspaniały lekarz , lekarz z powołania,dobrze diagnozuje, szanuje pacjenta, ma cierpliwość i takt.Polecam!

Wspaniały lekarz, kompetentny,konkretny, rzeczowy z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pamięta swoich pacjentów, dokładnie wszystko tłumaczy, doradza w których miejscach najtaniej wykonać badania. Poświęca dużo czasu pacjentowi, nie zleca niepotrzebnych badań. Bezkonkurencyjny endokrynolog!

Doskonały lekarz.Pomógł mi bardzo w walce z rakiem tarczycy.Wizyty u niego są dla mnie bardzo budujące. Serdecznie polecam. Barbara.

bylam u doktora już 3 razy i jestem bardzo zadowolona pamieta pacjentow nie kaze szukac informacji w internecie tylko odpowiada na pytania nawet te banalne i doskonale tlumaczy.wczesniej bylam tez w endomedzie u dr orzechowskiej pawłojć i niestety róznica ogromna zdecydowanie dr Obołończyk, jest bezkonkurencyjny.

bylam u doktora już 3 razy i jestem bardzo zadowolona pamieta pacjentow
nie kaze szukac informacji w internecie tylko odpowiada na pytania nawet te
banalne i doskonale tlumaczy.wczesniej bylam tez w endomedzie u dr
orzechowskiej pawłojć i niestety róznica ogromna zdecydowanie dr
Obołończyk, jest bezkonkurencyjny.

Wspaniały lekarz, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, pamięta pacjentów i się nimi interesuje, nie zleca niepotrzebnych drogich badań, zawsze uśmiechnięty i z poczuciem humoru, jako pierwszy lekarz wytłumaczył mi na czym dokładnie polega moja choroba, zawsze odpowiada na wszystkie pytania,nawet zanim zdążę je zadać :) lekarz z powołania:)