lek. med. Łukasz Ordynowskilek. med. Łukasz Ordynowski - zdjęcie profilowe

lek. med. Łukasz Ordynowski

Medycyna estetyczna

Dr Łukasz Ordynowski: Dyplom lekarza uzyskał na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie studiów medycznych był członkiem Studenckiego Koła Dermatologicznego i autorem prac naukowych z tego zakresu.

W latach 2008-2012 pracował w hiszpańskich ośrodkach medycznych tj.: SARDomus, Centre Medic Baqueira Beret, CMC CB Catalunya i SEM Barcelona.

Umiejętności z zakresu medycyny estetycznej zdobywał dzięki wielu kursom jakie odbył w tym zakresie, obejmujących wykonywanie mezoterapii igłowej, podawania wypełniaczy z kwasem hialuronowym oraz iniekcji toksyny botulinowej, lipolizy injekcyjnej czy posługiwania się peelingami chemicznymi.

Ponad rok miał przyjemność być rezydentem Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Rekonstrukcyjnej w szpitalu im. Rydygiera w Krakowie. Obecnie jest rezydentem na specjalizacji Radiologia i Diagnostyka Obrazowa w szpitalu uniwersyteckim Collegium Medicum CMUJ w Krakowie.

Najlepszy lekarz jakiego znam - korzystam regularnie ! ogromna wiedza, wyczucie smaku - nie przerysowany efekt !

Polecam każdej Pani, która chce coś w sobie zmienić delikatnie i z wyczuciem. Pana Doktora poleciła mi koleżanka. Skorzystałam z jego usług w malutkim Instytucie na uboczu przy ul. Narzymskiego i nie pożałowałam. Polecam szczerze, bo to prawdziwy esteta. Dziękuję

Korzystam z usług medycyny estetycznej. Polecam z cala pewnoscią. Duże umiejetności, ogromna wiedza = świetne efekty.

Pan Doktor jest świetnym fachowcem, który potrafi doradzić i wytłumaczyć wszystko i rozwiać wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z efektów, choć bardzo się bałam żeby nie wyglądać jak lalka. Twarz wygląda naturalnie i pięknie. W końcu jestem szczęśliwa. Dziękuję Panie Doktorze

Z usług Pana Doktora skorzystałam w Instytucie Urody Sielanka i jestem nim zachwycona nie mówiąc o efekcie!. Polecam każdej kobiecie, która chce coś w sobie zmienić