lek. dent. Łukasz Petryk

Bardzo miła atmosfera, serdeczność, kultura, uśmiech. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i jej efektów.

Jestem stałą pacjentką Pana doktora, jest świetnym lekarzem,leczy dokładnie , profesjonalnie, stara się ratować zęby. Pełen profesjonalizm i nieformalne podejście do pacjenta. Ostatnio miałam wielki problem-bolał mi ząb,ale nie wiedziałam jaki -bolała cała szczęka, miałam gorączkę,nie spałam po nocach. Uspokoił mnie,rzetelnie zbadał,wysłał na RTG i chociaż zdjęcia nic nie wykazali podjął prawidłową decyzje!Leczenie kanałowe przeprowadził w miarę szybko i bardzo dokładnie,jeszcze czeka na mnie ostatnia wizyta z tym zębem, jestem w delegacji ,ale wiem,że nie będzie bolało!Dodam,że kultura leczenia na wysokim poziomie, nowoczesne wyposażenie gabinetu, bardzo przystępne ceny, bezstresowa atmosfera przy pełnej dozie humoru Pana doktor sprowadzili do niego wiele moich znajomych,nawet z zagranicy przyjeżdżają! Jestem bardzo wdzięczna i polecam z pełną odpowiedzialnością .