lek. dent. Łukasz Puchta

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko tłumaczone na bieżąco . Pacjent wie krok po kroku , co doktor będzie robił. Miła i przyjazna atmosfera w gabinecie. Polecam.

Plus to znieczulenie.Ale trochę za drogo 1700 za kanałowe to przesada.Zalatuje cwaniakami.jak to na wsi

Miałam okazję korzystać ostatnio z usług doktora Puchty i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim jest specjalistą, co daje się odczuć podczas wizyty. Miałam źle przeleczony kanałowo ząb, ale doktor poradził sobie z nim bardzo sprawnie i (co najważniejsze ) bez bólu! Bardzo kompetentna obsługa. Polecam wszystkim.

Przede wszystkim jest specjalistą, co daje się odczuć podczas wizyty.
Bardzo kompetentna obsługa.
Polecam wszystkim.

profesjonalista. chyba cieszy się ogromnym powodzeniem u pacjentów, ponieważ kolejny wolny termin znalazłam, aż za miesiąc. wypełnienie kolorystycznie dobrane do zęba, nie widać najmniejszej różnicy. polecam

Głupio-mądry. Chyba pozjadał wszystkie rozumy.

Głupio-mądry. Chyba pozjadał wszystkie rozumy.

Profesjonalista. Lekarz, który zna się na rzeczy. estem w pełni zadowolona.

Profesjonalista. Lekarz, który zna się na rzeczy. estem w pełni zadowolona.

najlepszy stomatolog, któremu w ręce wpadło moje uzębienie:))))

najlepszy stomatolog, któremu w ręce wpadło moje uzębienie:))))

Doktor Puchta to pełen profesjonalista. Byłam już u wielu stomatologów jednak nigdy nie spotkałam się z tak dokładnym wyjaśnieniem z pozoru prozaicznych problemów. Dopiero Pan doktor zauważył problem istniejący u mnie już od wielu lat i zaproponował skrupulatny plan leczenia. Leczenie było co prawda dość długotrwałe ale teraz jestem pewna że wszystko jest w najlepszym porządku, na pewno wrócę pod jego opiekę w przyszłości!!!