lekarz Łukasz Rajchert

Chirurg onkolog

Proszę o pięć osób które wyzdrowiały po leczenie Pana Doktora w Salve? Przepraszam za tak postawione pytanie ale wszyscy kadzą. A gdzie efekty tego felczera?

Nawet Kopernik poza Jego zasięgiem. Co to znaczy…? Właśnie. Wydawałoby ze taki specjalistyczny szpital za wszelką cenę utrzyma specjalistów. Tak, ale nie dotyczy to tego onkologa. Pozostaje chałturka. I dobrze dla Pacjentów.

Doktor Rajchert to najlepszy specjalista w dziedzinie onkologii.Polecam doktora z czystym sumieniem,jesli zachorujesz to tylko do niego.Lepszego nie znam,tak dalej panie doktorze.Wdzięczna pacjentka Zofia.K

Pan doktor Rajchert to wspaniały fachowiec, ale przede wszystkim cudowny Człowiek. Jest serdeczny, miły, życzliwy, wspierający w trudnych chwilach. Cały czas o wszystkim mnie informował. Z Panem doktorem raźniej przeszłam przez najgorszy etap mojej choroby. Szanowny Panie doktorze za wszystko bardzo dziękuję, jest Pan lekarzem z powołaniem. Pacjentka Grażyna G.

Pacjentka Grażyna G.

KOMPETENTNY i CIERPLIWY, kulturalny. Chorobę wytłumaczył, leczenie omówił językiem ludzkim, a nie medyczno-urzędniczym żargonem. Pacjenta traktuje jak człowieka, a nie jak kolejny przypadek medyczny. Do gabinetu wchodziłam w nerwach i stresie, wyszłam uspokojona. Szkoda tylko, że bardzo długo się czeka na wizytę. Ale to wina szpitala i NFZ, a nie lekarza.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza mydlił mi i mojej mamie oczy ze wszystko jest w porzadku , mama miała przerzuty a on nie zlecił żadnego badania , na wspomnienie o pozostawieniu w szpitalu mówił zostawmy szpital dla ludzi chorych . tak przyjmował nas na szpitalu ale wizyty były płatne. pan doktor był przemiły i to nas zwiodło nie dajcie sie zmylić. Mama zmarł 2 miesiące później. jak pokazałam wyniki po tomo0grafi w innym szpitalu na własna ręke to tylko odpowiedział że juz nic nie da sie zrobić i prosze pozdrowić mamie . Nie dajcie sie zwieść mama miała (50) lat osierociła niepełnoletnia córke . Nie pomogły błagania o pomoc ,ze w tym roku pochowalismy tate pan doktor tak na żut oka twierdził ze mamie nic nie jest . Ostrzegam nie dajcie sie zwieść temu bszyderczemu uśmiechu.

Nie wymarzyłabym sobie lepszego lekarza...

Nie wymarzyłabym sobie lepszego lekarza...

To kochany lekarz.Bardzo cierpliwie tłumaczy wybór najwłaściwszego sposobu leczenia.Dziękuję i to bardzo za to leczenie, dzięki temu uniknęłam chemii.A ciepły dotyk ręki doktora przed samą operacją dodał mi otuchy i wiary,że wszystko będzie dobrze.

Wspanialy lekarz,okazujacy duzo cierpliwosci i ciepla wyczerpujaco odpowiada na pytania, zawsze sluzy dobrą radą.duże doświadczenie, zawodowa przyszłośc stoi przed nim otworem. z pełna odpowiedzialnością polecam doktora. oby więcej takich lekarzy w naszym kraju.

Najlepszy lekarz na oddziale onkologii w Koperniku. Jako jedyny ma czas porozmawiac z pacjentem, odpowiedziec na kazde jego pytanie, wytłumaczyc co nam dolega. Indywidualne podejscie do kazdego pacjenta. Przesympatyczny, kompetentny. Lekarz godny polecenia!!! mimo wszystko lekarze to tez tylko ludzie:)