lekarz Łukasz Szymański

Bardzo polecam Pana dr. Szymańskiego. Byłem na wizycie w ramach NFZ, potem operacja w Końskich. Pan dr od początku zainteresowany, miły, konkretny i uprzejmy, doskonały fachowiec. I to wszystko w ramach NFZ. Są jeszcze lekarze z powołania, i dr. Szymański jest tego przykładem.

Z całego serca polecam. Lekarz z powołania. Świetny fachowiec, miły i pełen empatii człowiek. Skutecznie odwracał uwagę od przeprowadzanego zabiegu.

Z całego serca polecam.
Lekarz z powołania.
Świetny fachowiec, miły i pełen empatii człowiek.
Skutecznie odwracał uwagę od przeprowadzanego zabiegu.

Swego czasu grając w siatkówke bardzo często miałam wizyty u Pana Łukasza. Jest to jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałam doczynienia. Zawsze poświęci pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Czasem pozartuje. Z całego serca mogę polecić Pana Łukasza

Super lekarz z podejściem do pacjenta. Jestem mile zaskoczona empatią Pana doktora do drugiego człowieka. Jako lekarz- bardzo delikatny, miły, uprzejmy. Lekarz z powołania, lekarz dla ludzi- nie na odwrót.

Super lekarz z podejściem do pacjenta.
Jestem mile zaskoczona empatią Pana doktora do drugiego człowieka.
Jako lekarz- bardzo delikatny, miły, uprzejmy.
Lekarz z powołania, lekarz dla ludzi- nie na odwrót.

W życiu nie spotkałam tak zaangazowanego lekarza w swoja prace.Doskonaly fachowiec a przy tym otwarty i bez dystansu lekarz- pacjent. Polecam wszystkim i bardzo za wszystko dziekuje 😀

Wspaniały lekarz, człowiek, fachowiec. Tacy powinni być wszyscy lekarze. Mimo wszystko wielu starszych kolegów po fachu powinno się uczyć jak traktować pacjenta. Wrócił mi Pan doktorze wiarę w świętokrzyską służbę zdrowia. Wreszcie ktoś miał tyle czasu ile potrzebowałam, wytłumaczył wszystko i do tego był cały czas uprzejmy i miły.Bardzo dziękuję.

Bardzo miły i sympatyczny . Potrafi w bardzo przyjemny sposób zapytać się o samopoczucie pacjenta . Dokładnie tłumaczy dolegliwości człowieka. Nigdy do tąd nie poznałam tak sympatycznego lekarza.Zna sie na tym co robi☺. Polecam go wszystkim.

Bardzo dobry Pan Doktor, miły, kulturalny, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, bardzo pomocny, kompetentny, poświęca dużo czasu pacjentowi.

Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora ,za jego podejscie do pacjenta ,mily ,cieply ,pomocny.Polecam.