Łukasz Tyszler

Najlepszy lekarz od leczenia kanałowego mam zawinięte korzenie gdzie dojście do kanału jest prawie niemożliwe dentyści nie mogli sobie poradzić z kanałowka w moim przypadku i ból przy wejściu do kanału był zawsze.Trafilem do dr z polecenia powiedziano mi,że to jest jedyny dr w okolicy który jest nie do zagięcia jeżeli chodzi o kanałowki i robi kanały raz na całe życie czyli perfekcyjnie jest poprostu nie do zagięcia przy leczeniu kanałowym.polecam jeżeli kanałowka to tylko dr.Lukasz Tyszler.

Należy uważać aby po latach nie okazało się, że kanał jest źle wypełniony i żeby nie stracić zęba a w dodatku mieć torbiel w kości do łyżeczkowania. Radzę zrobienie zdjęć po kanałowym leczeniu i przyjrzenie się samemu lub przez innego lekarza czy nie ma zmian okołowierzchołkowych. Warto także poprosić o kopię dokumentacji medycznej.

W konc ktos fachowo wyleczyl mi zeba... juz mial byc wyrwany. mam go do tej pory dzieki dr Tyszlerowi. I to nie za 1500 zl jak mi proponowalo kilku lekarzy.

Jestem pacjentką pana doktora już jakiś czas i jestem BARDZO zaskoczona złymi opiniami na temat jego pracy. Mój problem z zębami był bardzo nietypowy, a pan doktor bardzo walczył o to aby zachowć mój ząb. Zawsze bardzo dokładnie byłam informowana o przebiegu leczenia. Jest bardzo konkretnym człowiekiem i kompetentnym fachowcem. Jest też bardzo uprzejmym człowiekiem, który zawsze stara się pomóc, nawet w nieoczekiwanych sytuacjach. Co do cen uważam, że są takie jak w innych gabinetach prywatnych, a gabinet pana doktora jest bardzo dobrze wyposażony co znacznie poprawia komfort pacjenta. Bardzo polecam.

nie polecam; za szybkie tempo leczenia, bez informacji o stanie zęba - szczególnie w sytuacji kiedy z małego ubytku w ciągu 15 min. robi się kanałówka :(

drogo,zdecydowanie za szybkie pozbywanie się pacjenta z gabinetu

drogo,zdecydowanie za szybkie pozbywanie się pacjenta z gabinetu

Jak dla mnie zdecydowanie przereklamowany. Problemy rozwiązała dopiero polecona przez mojego chłopaka dentystka.

naprawde solidny lekarz, leczylam kilka zebow kanalowo a pozniej mialam wykonany mostek- wczesniej tylko zalamywano rece i odsylano na leczenie mikroskopowe. dr Tyszler nawet nie musial korzystac z tego urzadzenia, ale jak widac jedni maja ten dar a inni nie

BARDZO DOKŁADNY ,POŚWIĘCA DUŻO CZASU PACJENTOWI, GORĄCO POLECAM

BARDZO DOKŁADNY ,POŚWIĘCA DUŻO CZASU PACJENTOWI, GORĄCO POLECAM

Polecam w 100%, Fachowa obsługa, za każdym razem dokładnie jestem informowana o metodzie leczenia. Uprzejmy, miły.