dr n. med. Łukasz Ulatowski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Fatalny efekt operacji, wynikający z pochopności, braku rozmowy, braku kompetencji. Lukrowana arogancja, nieodpowiedzialność, brak kontroli pooperacyjnej.

Wspaniały lekarz, godny polecenia. miałam rok temu operacje i z efektu jestem bardzo zadowolona.Efekt przeszedł moje oczekiwania. Pan doktor poświęca czasu tyle ile trzeba, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania.

Miałam w maju przeprowadzona redukcje piersi przez Pana doktora. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Inna jakość życia. Wspaniały fachowiec i człowiek. Polecam, godny zaufania.Oby więcej było takich lekarzy.

Miałam w czerwcu redukcję piersi przeprowadzoną przez pana doktora:) Jest on bardzo miłą i kompetentną osobą. Efekt przeszedł moje oczekiwania:) Polecam zdecydowanie oddan się w ręce tego specjalisty:) pozdrawiam

polecam tego lekarza! Prawdziwy specjalista w swoich fachu!

polecam tego lekarza! Prawdziwy specjalista w swoich fachu!

polecam doktora , mialam rok temau operacje i z efektu jestem zadowolona ,pozdrawiam :)

Wspaniały lekarz, uprzejmy mężczyzna. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie poświęcając mu duzo czasu. Wszystko tłumaczy, rozmawia, przedstawia kilka opcji rozwiązania problemu. Mimo problemu zdrowotnego, z przyjemnością chodze do dr.Ulatowskiego. Polecam z ręką na sercu! Oby więcej takich lekarzy!