lekarz Łukasz Wojnowski

Internista, Endokrynolog, USG

Nie polecam, nie polecam. Może kiedyś podejście do pacjenta było inne ale teraz gdzie w służbie zdrowia jest tak jak jest. Na wizytę na NFZ czeka się lata prywatnie o wiele, wiele szybciej ale podejście do pacjenta ma wiele do życzenia. w ocenie nie można wstawić 0 a szkoda

Zadufany w sobie prywatnie lepszy nie polecam nie jest uprzejmy. Uwierzyłam że super lekarz, chodzą na wizytę prosiłam o USG tarczycy i zawsze słyszałam że nie ma potrzeby. Wizyty były dwa razy w roku. A dzisiaj usłyszałam że konieczna operacja i koniec. pan doktor był bardzo nieprzyjemny, nie miał czasu obejrzeć wyników bo następni pacjenci czekają. A jak spytałam o skierowanie na operację to usłyszałam, ze lekarz rodzinny przecież też może wystawić. NIE POLECAM !!!!! NIE POLECAM !!!!

Chyba jedyny endokrynolog w Toruniu, który kojarzy przyczynę ze skutkiem. Szkoda, że nie leczy cukrzycy. Polecam!

Przez kilka lat chodziłam do kobitki - specjalistki od chorób tarczycy i się zawiodłam, bo źle interpretowała wyniki badań albo wmawiała mi, że "taka moja uroda"... Dopiero dr Wojnowski zainteresował się poważnie problemem, wyczerpał dostępną diagnostykę, dał skierowanie do szpitala. Być może gdyby wcześniej ktoś się skupił na moim leczeniu, jak on, to nie miałabym aż tak zaawansowanych problemów hormonalnych. Siedzę zazwyczaj u pana doktora pół godziny. Nie zgodzę się, że bierze kasę nawet jeśli chodzi o wypisanie recepty, bo sam zaproponował, że jeśli będzie chodziło tylko o ocenę wyniku TSH, to mam go zostawić w recepcji, a dr oddzwania i odpowiada.

Profesjonalista a w dodatku mily.Polecam

Profesjonalista a w dodatku mily.Polecam

Kompetentyny bardzo miły lekarz. Gdyby wszyscy lekarze tacy byli to chodzenie do niech było by czystą przyjemnością. Polecam!

Mało pokory zadufany w sobie prywatnie lepszy nie polecam nie jest uprzejmy

Mało pokory zadufany w sobie prywatnie lepszy nie polecam nie jest uprzejmy

Niemiły, byle szybko zalatwic i skasowac

Niemiły, byle szybko zalatwic i skasowac

zdecydowanie polecem. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Dzięki Panu doktorowi troche sie uspokoiłam. Dziekuję

Wspaniały lekarz,ale przede wszystkim wspaniały człowiek.

Wspaniały lekarz,ale przede wszystkim wspaniały człowiek.