dr Łuksz Rybakowski

2,5
1,5

Doktor Rybakowski prowadził od początku moją ciąże. Na początku sprawiał dobre wrażenie. Kłopoty zaczęły się gdy byłam 3 trymestrze ciąży. Od położonej która zaczęła mnie przygotować dowiedziałam się że nie miałam połowy badań zrobionych w czasie ciąży,co kobieta będąca powinna mieć zrobione. Gdy trafiam do szpitala w śremie,gdzie na dyżurze w był mój lekarz prowadzący czyli dr. Rybakowski, przyjął mnie z łaską na odział. Informowałam doktora że mam swędzenie ciała, nie wiem co jest przyczyną. Dr.Rybakowski powiedział że to jest normalne podczas ciąży ( nie zalecił badań ). Dopiero położna zaleciła badania pod kontem cholestezy ciążowej. Wynik wyszedł że mam cholesteze ciążowa, co jest grożne dla dziecka, i jak i matki. Dr Rybakowski na początku się przejął moją chorobą, zalecał wizyty co dwa tygodnie, i wizyta nie kosztowała jak zawsze 150 zł, tylko 200 zł co twierdził robił specjalistyczne badania, gdzie sprawdzał czy dzieckiem dobrze. W 35 tygodniu ciąży ponownie trafiam do szpitala, skurczami.Doktor Rybakowski potraktował mnie jak śmiecia!!! Powiedział że cytuje " że jak nie urodzę w tygodniu ciąży umrę ja albo dziecko " Uciekłam ze szpitala ze śremu,bo czułam się tam jak na oddziale psychiatrycznym, to zasługa dr. Rybakowskiego że tak się czułam. Jednak moja historia ma dobre zakończenie :) Urodziłam w szpitalu na polnej w Poznaniu zdrową śliczną córeczkę, ja też jestem zdrowa :) To zasługa szpitala na polnej oraz lekarza który przyjmował mój poród. Stanowczo odradzam każdemu kontaktu z dr,Rybakowski. Ten lekarz już powinien dawno przestać leczyć Nie chcę tego lekarza spotkać na mojej drodze już nigdy w życiu!

nie przyjemny prywatnie a co dopiero na kasę

nie przyjemny prywatnie a co dopiero na kasę

polecam tego lekarza jest osoba konkretną szybko wytłumaczy w czym jest problem.Jako ordynator oddziału mało komunikatywny

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!LICZY SIE TYLKO KASA

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!LICZY SIE TYLKO KASA