mgr Maciej Abakumowmgr Maciej Abakumow - zdjęcie profilowe

Rehabilitant

20 lat doświadczenia.

Więcej informacji na:
- www.activ-reh.pl
- http://www.tvn24.pl/prosto-z-polski,18,m/skazani-na-wozek-dzieki-niemu-ucza-sie-tanczyc,2096.html
- http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/nowa-metoda-rehabilitacji,13890.html
- http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100413/ZDROWIEIURODA010101/314847997
- http://pytanienasniadanie.tvp.pl/4145114/wideo/zycie-ze-zlamanym-kregoslupem

20 lat doświadczenia.

Więcej informacji na:
- www.activ-reh.pl
- http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/nowa-metoda-rehabilitacji,13890.html
- http://pytanienasniadanie.tvp.pl/4145114/wideo/zycie-ze-zlamanym-kregoslupem

Publikacje:

Szalenie kompetentny i uprzejmy specjalista. Postawił mnie wielokrotnie na nogi. Mogę z czystym sercem go polecić.

Pan Maciek należy do grona wysokiej klasy specjalistów. Zaangażowanie, fachowość, skuteczność, empatia. W okresie kilku lat wielokrotnie pomagał naszej rodzinie, przyjaciołom, znajomym. Polecamy w 100%

Przede wszystkim prawdziwy człowiek i wyjatkowy, fantastyczny fachowiec, wielokrotnie ratowal mi zycie, za co zawsze bede mu dozgonnie wdzieczny!

Sprawdza wyniki badań, tłumaczy, odpowiada wyczerpująco na pytania, zaleca tyle wizyt ile potrzeba, więcej mi pomógł w ciągu trzech wizyt niż lekarze od trzech miesięcy Bardzo się bałam ale przeżyłam😉 Będę polecała bo naprawdę warto. Mogę w końcu funkcjonować bez bólu

Bardzo się bałam ale przeżyłam😉
Będę polecała bo naprawdę warto. Mogę w końcu funkcjonować bez bólu

Zapoznaje się z wynikami badań (prześwietlenia, rezonans), zaleca tyle wizyt ile potrzeba w konkretnym przypadku żeby pomóc. Godny polecenia.

Kompetentny, sprawdza wyniki badań, nie działa na ślepo. Skuteczny. Pomógł mi kilkukrotnie w atakach bólu przy zwyrodnieniu kręgosłupa szyjnego. Polecam!!!!