lekarz Maciej Antczak

Przyjemny, kulturalny lekarz. Kilka dni temu ponad pół godziny oczekiwania na wizytę, ale takie rzeczy się zdarzają. Niestety bardzo wzrosła cena - 300zł, w tym 50 za zwolnienie ciążowe :( wizyta co 4 tygodnie to naprawdę spore wyzwanie dla portfela przeciętnej kobiety.

Bardzo dobry lekarz ! Godny polecenia ! Słucha i tłumaczy . Ma czas dla pacjentki. Zawsze pomocny nawet przez telefon . POLECAM !!!

Polecam doktora Antczaka z pełną odpowiedzialnością. Wzorowo i z dużą uwagą prowadził moją pierwszą ciążę. Bardzo skrupulatny i dokładny - zleca wiele badań, aby wszystko było pod kontrolą. W gabinecie posiada USG 3D dzięki czemu maluszek jest dokładnie badany na każdej wizycie.

Bardzo dobry fachowiec, miły, kompetentny. Bardzo szybka diagnoza, wszystkie wątpliwości wyjaśni, poświęca dużo czasu pacjentce. Indywidualnie podchodzi do problemu.Polecam wszystkim.

Super lekarz,ale przede wszystkim miły człowiek. Interesuje się pacjentką nie tylko w swoim prywatnym gabinecie, ale też w szpitalu!Jestem pacjentką doktora dopiero od pół roku ale pewna jestem że nigdy go nie zmienię.W swoim życiu odwiedziłam już wielu ginekologów ale żaden z nich nie poświęcał mi tyle czasu na objaśnienia co pan doktor.Planujemy z mężem drugą ciąże i nie wyobrażam sobie żeby mógł ją prowadzić inny ginekolog, dr Antczak jest najlepszy.Polecam wszystkim!

Lekarz jest bardzo miły,kompetentny i BARDZO POLECAM.

Lekarz jest bardzo miły,kompetentny i BARDZO POLECAM.

lekarz godny zaufania,leczyłam się w Poznaniu u profesorów i nikt nie potrafił mi pomóc a tu po drugiej wzyce i krótkim pobycie w szpitalu trafna diagnoza

Najlepszy lekarz!Cierpliwie słucha,jasno wyjaśnia wszelkie kwestie,dba o każdą pacjentke.Ma ogromna wiedzę.Znam wiele dziewczyn,którym bardzo pomógł.