Maciej Berkan

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
16 opinii

Wspaniały człowiek. Bardzo inteligentny z ogromnym doświadczeniem!, dający niesamowite poczucie bezpieczeństwa. Dziękuje z całego serca Panie doktorze!!! Dagmara.J

punktualny,miły wzbudzający zaufanie,staje frontem do pacjenta i jego cierpienia.W pełni zrealizował założone w planie leczenie. Pacjent to człowiek dla p.Doktora Dziękuję

Wspaniały lekarz, przyjaciel dla pacjenta - dziękuję doktorze

Wspaniały człowiek i fachowiec.PANIE DOKTORZE DZIEKUJE.....Bożena Chudaś

zadko spotyka sie tak uprzejmego lekarza w stosunku do pacjenta jest bardzo dobrym fachowcem wykonywal mi juz jeden zabieg nie dlugo bede miala drugi wykonywany bardzo polecam

Niesamowite podejście do sprawy. Przesympatyczny i dający poczucie bezpieczeństwa lekarz. Dziękuję. Zdecydowanie polecam.

dr. berkan jest przemiłym człowiekiem ujmującym podejściu do pacjenta przy doktorze Macieju Berkanie mimo ciężkiej choroby wierzyłam że mi pomoże i faktycznie bardzo mną się zajął i czuję się dużo lepiej.

Wspaniały delikatny lekarz. Każdy pacjent to dla niego przedewszystkim człowiek. Swoim sympatycznym podejściem do pacjenta i miłym uśmiechem potrafi choć odrobinę podbudować psychicznie. Mam życzenie aby wszyscy lekarze byli właśnie tacy jak Dr. Maciej Berkan.

Doktor Berkan operował moją mamę.Z opowieści mamy wiem że jest to bardzo miły lekarz który wszystko na spokojnie wytłumaczy pacjentowi i wesprze dobrym słowem.Dziękujemy.

Wspanialy człowiek, lekarz z powołania. Wszystko objaśni, wytłumaczy. Pomaga, bo tak trzeba.

ZNAKOMITY LEKARZ I FACHOWIEC 8 LAT TEMU OPEROWAŁ MI OBIE PIERSI USUNĄŁ MI GUZY ZROBIŁ TO WIDAĆ BARDZO FACHOWO BO DO CHWILI OBECNEJ NIE MAM NAWROTÓW CHOROBY Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POLECIĆ DR BERKANA JAKO FACHOWCA I LEKARZA Z POWOŁNIA ANNA Z ŁDZI

Jest bardzo dobrym lekarzem,jestem mu wdzięczna za udaną operację.Uczciwy i godny zaufania człowiek.

wzbudza zaufanie.Z jego opinii widac ,że ma duzą wiedzę .Dobre opinie o nim od lekarzy innych specjalności z tego szpitala

Wspaniały lekarz i pełen wyrozumiałości, życzliwy człowiek Janina Miziołek

wspanialy lekarz i onkolog oraz czlowiek

Lekarz, jakiego każdy Chory mógłby sobie wymarzyć. Pacjent nie jest jednostką chorobową tylko człowiekiem. Dzięki Niemu patrzymy z optymizmem w przyszłość w tej potwornej chorobie. Dziękujemy z całego serca

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny