lekarz Maciej Borkowski

1,4
1,5
1,4
1,3

Potwierdzam,bez kasy nie patrzy na pacjenta,potem też nie.Ode mnie wziął 2000 ,nie zrobił nic,potem kolejne 2000 i śmierć.Zdziwiony ,gdy spytałam,dlaczego.A te tłuste paluchy doktora,to maja coś wspólnego z chirurgią?

Hymm ja nie zgadzam sie z opinią innych , gdyż zostałem miło przyjęty na dyżurze i w ostatniej chwili przed rozlaniem sie wyrostka zoperowany- polecam

w szpitalnej izbie przyjęć oglądał chorego męza z odległości 3 m,bez słowa wypisał skierowanie na oddział zakażny i baj,baj idę spać bo nadmieniam,że był to wieczór.

ham i jeszcze raz ham przez którego już bym kwiatki wąchał o spodu.

ham i jeszcze raz ham przez którego już bym kwiatki wąchał o spodu.

Zapraszam wszystkich do pisania na mój adres kmichal79@wp.pl Będę składał doniesienie do prokuratury na tego pajaca. Zapraszam wszystkie osoby które wręczyły łapówkę, lub zostały w jakikolwiek sposób przez niego poszkodowane. Nikt nie bedzie karany za wręczęnie. Znam się na tym. Pracuje w wymiarze sprawiedliwości. A jak będzie nas więcej to tym gorzej dla tego pajaca. Moja mama tam leży i jest bardzo żle leczona. Pisanie tu nic nie da. Ja przestałem się łudzić, a to co tu przeczytałem tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że jego dni są policzone. Wszystkim którym ...

A jak będzie nas więcej to tym gorzej dla tego pajaca.
Moja mama tam leży i jest bardzo żle leczona.
Wszystkim którym zależy na pozbyciu się tego szkodnika zapraszam do kontaktu.

Lekarz nie rozmawia z pacjentem o chorobie i leczeniu, bez kasy nawet nie patrzy na historię choroby pacjenta,wydaje nie potwierdzone opinie o rokowaniu,generalnie dramat, odradzam

Zupełnie ignoruje pacjenta i jego chorobę. Wizyta trwa 4 minuty i pacjent wychodzi pognębiony. Zdecydowanie nie polecam

Ten Pan,bo nie mogę nazwać Go lekarzem minął się z powołaniem.Powinien być Naczelnym Chamem Kraju.Stwierdził,że moja mama nie nadaje się do operacji i będzie ją leczył tabletkami,a jak mi się nie podoba,to mogę mamę zabrać.Szkoda,że w punktacji nie ma zera.Omijać Go z daleka.Ps.operacja w innym szpitalu pod innym ordynatorem trwała 4 godziny i uratowała jej życie.

Zgodzę się z poprzednimi opiniami! Najwidoczniej czeka tylko na kasę! Nie interesuje się pacjentem a chcąc porozmawiać z nim na temat stanu zdrowia pacjenta-zbywa zupełnie i zamyka drzwi przed nosem..chamski a pełni rolę ordynatora..żenada!!!odradzam tego lekarza!!!

masakra.po przyjęciu do szpitala pan doktor na drugi dzień przy obchodzie podszedł do łożka mojej mamy, nie powiedział nic.spojrzał w karte i poszedł.nie poinformował pacjentki co jej jest, co bedą robic, jaka diagnoza kompletnie nic.Wyszedł.Ten człowiek jest ordynatorem- buc nie z tej ziemi.ten facet chyba minoł się z powołaniem.Jeżeli coś się zmieni na dobre - napewno o tym napisze!Ale chyba marne szanse!!!