dr n. med. Maciej Borucki

jako lekarz okropny tylko testy prywatnie a tak naprawde alergolog z niego kiepski nie polecam i nie wroce z dzieckiem do niego gbur i prostak

Mam mieszane uczucia. W ramach funduszu p. doktor przyjmuje na Garczyńskiego jako pediatra. Za konsultację alergologiczną natomiast (jest też alergologiem) zapłacić już trzeba 140 zł. Bywało więc, że zwykła wizyta pediatryczna mojego dziecka, u którego jakiś czas temu stwierdzono łagodną postać astmy alergicznej, teoretycznie bezpłatna, okazywała się płatna. Oczywiście można było zrezygnować z konsultacji alergologicznej, nie było bezpośredniego przymusu, ale jakiś rodzaj psychologicznego przymusu jednak był. Ostatnio chciałam, żeby małego p. doktor osłuchał, bo zaczął dość mocno kaszleć. W trakcie wizyty zaproponował zbadanie dziecka pikflometrem (za 100 zł). To proste i szybkie badanie, jak potem sprawdziłam, można wykonać samodzielnie (w aptekach pikflometry kosztują ok. 30 zł), szukałam też cen w innych placówkach medycznych i znalazłam cenę 17 zł. Dodam, że nie dostałam też żadnego paragonu (poprosiłam, ale podobno "druczki się skończyły" i mam go dostać przy okazji). Nie chcę jednoznacznie krytykować - p. doktor zapewnił, że w tej cenie będą jeszcze dwa pomiary, ale, jak wspomniałam, mam mieszane uczucia.

Pan doktor po stwierdzeniu alergii pokarmowej u mojego dziecka (miesięcznego) kazał mi odstawić małego od piersi i przejść na mieszankę mlekozastępczą, chociaż Towarzystwo Alergologów wyraźnie mówi że karmienie piersią jest najwłaściwszą metodą karmienia alergików. Pomimo mojego oporu i próśb żebyśmy spróbowali diety eliminacyjnej dalej upierał się na mieszankę. Nie polecam...

Ten lekarz to czysta tragedia, we wszystkim widzi alergię, nie potrafi słuchać. Nie widzę żadnej pozytywnej cechy u tego lekarza.

Pan Doktor to oaza spokoju i cierpliwości. Zawsze dokładnie bada i przeprowadza szczegółowy wywiad. Nie bagatelizuje żadnych objawów. Polecam - i Pana Doktora i poradnię na Garczyńskiego w Poznaniu, gdzie aktualnie przyjmuje. Poradnia od kilku miesięcy zmienia się na plus.

Uprzejmy, spokojnie wyjaśnia wątpliwości, odpowiada na pytania. Przeprowadza szczegółowy wywiad, nie bagatelizuje żadnych objawów, dokładnie bada, zleca szczegółową diagnostykę. Polecamy.

Uprzejmy, spokojnie wyjaśnia wątpliwości, odpowiada na pytania.

Bardzo dobry lekarz, trafnie stawia diagnozy, dociekliwy w dobrym tego słowa znaczeniu, zawsze doprowadza sprawy leczenia do końca, nie bagatelizuje żadnych objawów. Z czystym sumieniem polecam. Mało teraz tak sumiennych i kompetentnych lekarzy jak On.

Polecam wszystkim doktora Boruckiego. Ma świetne podejście do dzieci, nawet małych. Mój synek się wcale nie boi podczas wizyty, nie utrudnia badania, i bardzo się cieszy na otrzymane na końcu naklejki. Pan doktor dokładnie tłumaczy postawioną diagnozę i dawkowanie leków. Cieszę się że jest naszym pediatrą.

Wspaniały lekarz, potrafił zdiagnozować nietypową chorobę u mojego dziecka, dobrał skuteczne leki, pokierował nas na dodatkowe badania. Jedyny lekarz który tak szczegółowo bada dziecko i tłumaczy objawy choroby oraz podaje na oddzielnej kartce sposób dawkowania leków, oprócz tego, że dokładnie wyjaśni co i jak podawać. Polecam wszystkim

Nie rozumiem negatywnch ocen. Dla mnie dr Borucki jest uprzejmy, dziecko bada dokładnie, tłumaczy jakie leki podawać szczegółowo rozpisuje dawki. Moja córeczka i ja jesteśmy bardzo zadowolone.