• Dyrektor Medyczny i Szef Zespołu Medycznego „Uni Klinik - Chirurgia Plastyczna”;
• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ...

• Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz IPRAS (International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery);
• Uczestnik licznych ogólnoświatowych zjazdów, konferencji oraz szkoleń.
• Czynny operator i konsultant w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej;
• 2007-2012 Operator i konsultant w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr A. Sankowskiego w W...

Zdecydowałam się na korektę nosa u dr Charazińskiego i zabieg miałam w kwietniu. Minęły trzy miesiące i jestem mega zadowolona. Nos jest dokładnie taki jaki powinien. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie. Lekarz konkretny i świetny fachowiec, a po operacji pełna opieka. Zdecydowanie wygrywa swoim doświadczeniem. Z czystym sumieniem polecam :-)

Opinia będzie długa ale dla osób, które szukają specjalisty z dobrym podejściem do pacjenta myśle, że warto przeczytać. Rzekomy ,,profesjonalista” posiada zerowe podejście i zrozumienie problemów pacjenta, który w tym fachu spotyka się głównie z osobami posiadającymi kompleksy. Pan doktor może jest ,fachowcem ale napewno nie dobrym psychologiem co w tej dziedzinie jest równie ważne. Swoim podejściem, brakiem chęci wysłuchania drugiej strony (podczas wizyty miałam możliwość powiedzenia jedynie 2 słów bo szybko zostałam uciszona) doprowadził mnie do płaczu. Może i chciał przekazać słuszne w co nie wątpię informacje natomiast mówiąc do pacjenta zdania typu ,, nie można tyle żreć” ,, rusz dupę z kanapy i zacznij ćwiczyć” zdecydowanie nie są słowami które powinny paść ze strony profesjonalisty.

Podsumowując, jeżeli oczekujesz zrozumienia, wysłuchania oraz wsparcia napewno nie znajdziesz go u dr Charazińskiego. Żałuje ze nie można wystawić zera gwiazdek bo z takim lekarzem (a sporo ich na swoje drodze spotkałam) jeszcze nigdy nie miałam do czynienia.

We wrześniu 2019r. poddałam się kompletnej korekcie nosa u dr. Charazińskiego. Doktor powiedział mi, że zrobi mi najmniejszy i najszczuplejszy nos jaki się da. Kilka tygodni/miesięcy po mojej operacji nikt nie zauważył zmiany, nawet najbliższi przyjaciele czy rodzina. Czubek nadal jest duży, dotykając nosa nadal czuć garba, który kształtuje kość a w prawej stronie nosa dalej nie mam w pewnym stopniu czucia. Nie jestem ani trochę zadowolona z rezultatu, uważam, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Gdybym urodziła się z takim nosem, jaki teraz mam, nadal chciałabym poddać się operacji. Szczerze ...

We wrześniu 2019r. poddałam się kompletnej korekcie nosa u dr. Charazińskiego.
Szczerze odradzam!!!

Nie polecam tego lekarza. Jestem 10 miesięcy po operacji nosa a wygladam praktycznie tak samo jak przed. Nos nadal dlugi, garb nie spilowany do konca. Na czubku odstaje jakas chrząstka. 14 tys wyrzucone w błoto.

W styczniu przeszłam operacje powiększenia piersi przez dr. Charazińskiego.. jestem bardzo zadowolona z efektu.. piersi są piękne, kształtne. Wyglada to rewelacyjnie. Operacja przebiegła bez komplikacji, opieka w klinice na 5. Sama klinika bardzo przyjemna, kameralna.. a mój cudowny Pan doktor.. ahh nic dodać, nic ująć. Dla mnie jest w 100% profesjonalistą z cudownym podejściem do pacjenta. Gorąco polecam dr Charazińskiego i bardzo się ciesze, ze trafiłam akurat do niego 😊

100% zadowolenia z leczenia. Bezboleśnie i co najważniejsze znakomite rezultaty. Polecam bo warto. Dodam jeszcze, że mój problem do łatwych nie nalezał :-)

Budzi zaufanie, kompetentny naprawde dobry fachowiec. Wizyta w bardzo dobrej atmosferze i szczegółowe wyjaśnienia. Polecam.

Mój mąż był na konsultacji u Pana doktora w sprawie operacji przegrody nosowej. Wrócił zachwycony,jeszcze żaden lekarz nie był w jego ocenie taki rzetelny, przede wszystkim wysłuchał problemu od początku do końca. Potem wszystko dokładnie wytłumaczył i pokazał jak to będzie wyglądało. W tej chwili robi badania i czeka na termin zabiegu.Polecamy

Fatalnie. Jestem po konsultacji. Pan doktor niechętny do wyjaśniania zabiegu, niesympatyczny, bez kontaktu. Uciekłam.

Witam U dr Charazińskiego byłam dopiero na konsultacji dotyczącej powiększenia biustu. Termin operacji mam na grudzień. Chciałabym jednak podzielić się informacją na temat dr Charazińskiego. Zrobił zarówno na mnie jak i na moim mężu bardzo pozytywne wrażenie, konkretny, nie mówił tylko o pozytywnych stronach zabiegu, ale również o komplikacjach pooperacyjnych. Jestem pewna, że wykonuje swoją pracę najlepiej jak potrafi. Nie mam żadnych wątpliwości co do wyboru chirurga, jestem jego w 100 % pewna po tym jak rzetelnej konsultacji mi udzielił.polecam!

Witam