dr n. med. Maciej Chwaliński

Chirurg onkolog, Proktolog

Opinii29

Maciek

25.04.2014

Miałem problem proktologiczny, udałem się na konsultację do Doktora Chwalińskiego. Wizyta trwała kilkanaście minut, a problem zniknął zgodnie z obietnicą Pana Macieja - po kilku dniach stosowania zaleceń i lekarstw. Świetny, rzetelny specjalista i tak jak gdzieś czytałem - dobry człowiek. Dziękuję.

Robert

03.04.2014

Uratował mi życie, mistrzowsko pozbył się raka prostaty. Mam wzwód, erekcję nie noszę pieluch. Wszyscy operowani pacjenci żyją!!! Szacunek Panie Doktorze!!!

Szacunek Panie Doktorze!!!

wdfionka

17.11.2013

Pragnę podziękować dr. Chwalińskiemu za uratowanie życia mojemu mężowi.W czerwcu 2011 mąż miał operację i teraz nadal jest wszystko dobrze.Bardzo dobry lekarz podejmujący od samego początku trafne decyzje.Opiekuńczy,konkretny i długo jeszcze tak wymieniać.Z czystym sumieniem mogę polecić P.Doktora i życzę Wszystkiego Najlepszego ...

Anonim

31.07.2013

Cudowny lekarz w lipcu 2009 mnie operował w Centrum Onkologii.To cud że nie mam stomii i wszystko jest dobrze.Szkoda że pana doktora nie ma już w tym szpitalu.Bardzo,bardzo dziękuję Panie Doktorze.Krystyna z Kielc

Anonim

16.05.2013

bardzo dobrze wykonał operację jelita grubego 1,5 roku temu polecam innym.dziękuję panu za uratowanie mi życia. bardzo żałuję że przeniósł się pan do innego szpitala. z wyrazami szacunku janina olszewska

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Proktolog Warszawa"?

dr
Jacek Gałczyński