Maciej Chwaliński

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
29 opini

Miałem problem proktologiczny, udałem się na konsultację do Doktora Chwalińskiego. Wizyta trwała kilkanaście minut, a problem zniknął zgodnie z obietnicą Pana Macieja - po kilku dniach stosowania zaleceń i lekarstw. Świetny, rzetelny specjalista i tak jak gdzieś czytałem - dobry człowiek. Dziękuję.

Uratował mi życie, mistrzowsko pozbył się raka prostaty. Mam wzwód, erekcję nie noszę pieluch. Wszyscy operowani pacjenci żyją!!! Szacunek Panie Doktorze!!!

Pragnę podziękować dr. Chwalińskiemu za uratowanie życia mojemu mężowi.W czerwcu 2011 mąż miał operację i teraz nadal jest wszystko dobrze.Bardzo dobry lekarz podejmujący od samego początku trafne decyzje.Opiekuńczy,konkretny i długo jeszcze tak wymieniać.Z czystym sumieniem mogę polecić P.Doktora i życzę Wszystkiego Najlepszego ...

Cudowny lekarz w lipcu 2009 mnie operował w Centrum Onkologii.To cud że nie mam stomii i wszystko jest dobrze.Szkoda że pana doktora nie ma już w tym szpitalu.Bardzo,bardzo dziękuję Panie Doktorze.Krystyna z Kielc

bardzo dobrze wykonał operację jelita grubego 1,5 roku temu polecam innym.dziękuję panu za uratowanie mi życia. bardzo żałuję że przeniósł się pan do innego szpitala. z wyrazami szacunku janina olszewska

PAN DR. MACIEJ CHWALINSKI W 2008 ROKU PODAROWAŁ MI DRUGIE ŻYCIE ZA CO JESTEM MU DOZGONNIE WDZIĘCZNA I NIEMA TAKICH SŁÓW BY MU PODZIĘKOWAĆ.PRZESYMPATYCZNY LEKARZ,WSPÓŁCZUJĄCY CZŁOWIEK, ŚWIATOWEJ KLASY SPECJALISTA W SWOJEJ DZIEDZINIE.W MOIM WYPADKU MOGĘ PODAĆ PRZYKŁAD KIEDY BYŁAM PO OPERACJI I W SOBOTĘ W DWA DNI PO OPERACJI ŻLE SIĘ POCZUŁAM PAN DR. PRZYJECHAŁ ZOBACZYĆ CO SIĘ DZIEJE, NA SWOIM DNI WOLNYM PROSZĘ OCENIĆ KOGO Z LEKARZY JEST NA TO STAĆ.TAKICH LEKARZY NAM POTRZEBA WIĘCEJ.

Bardzo kompetentny i godny polecenia lekarz, który od początku do końca potrafi zająć się swoim pacjentem.

Bardzo mi dużo pomógł ten lekarz, kompetentny, rzeczowy i ludzki.

Lekarz zdecydowanie godny polecenia, załatwia wszystko bez zbędnej zwłoki, duża wiedza medyczna

Pierwszy raz spotkałam Pana DOKTORA 2 lata temu i od razu wzbudził moje zaufanie. Uprzejmy, kompetentny i zwyczajnie ludzki. Naprawdę mu zależy na każdym pacjencie, a ja już przed operacją wiedziałam, że zrobi wszystko aby mi pomóc. Tak też się stało. Teraz mam tylko badania kontrolne, ale jestem przekonana, że tylko dlatego czuję się tak dobrze bo trafiłam na wspaniałego lekarza. Dziękuje Panie DOKTORZE. Krystyna Płock.

Był moim lekarzem prowadzącym w Centrum Onkologii przed sześciu laty, mogę więc już wypowiadać się w pełni kompetentnie.

Doktor Chwaliński, znakomity chirurg, który wyciągnął mnie z grobu. Jestem miesiąc po operacji i jeszcze nie mogę dojść do siebie psychicznie na myśl jak niewiele brakowało, abym w wieku 44 lat zakończył swój żywot przez "obcego", który upodobał sobie moją esicę. Doktorowi Chwalińskiemu zaufałem od pierwszego spotkania i była to najlepsza inwestycja w moim życiu. Nie mam szans na spłacenie długu wdzięczności wobec Pana Doktora i zespołu operacyjnego ze szpitala Swissmed, więc postanowiłem zostać lepszym człowiekiem i bardziej dostrzegać innych. Witold

Temat był piekący, pół roku zwlekałem aż w końcu poszedłem. Już pierwszego dnia po braniu wszystkich leków objawy ustąpiły. Wizyta prywatnie LIM z abonamentem zniżka wizyta 180 zł, leki były drogie bo 220 zł. Ale skuteczność 100%. Postanowiłem iść do poleconego lekarza bo nie chciałem ryzykować że trafię na partacza i będę musiał badać się jeszcze raz! Doktor to profesjonalista, skuteczna diagnoza. Radze zwlekającym nie zwlekać z tym tematem.

Pan doktor jest rewelacyjny! pomijając elementy czysto merytoryczne- jest znakomitym specjalistą- to jest przede wszystkim fajnym człowiekiem. Tłumaczy diagnozę, podczas zabiegu cały czas uspokaja i tłumaczy co w danym momencie wykonuje. Bardzo miły zapamiętuje twarze i bez zaglądania do karty wie po co ktoś przyszedł na kolejną wizytę. Polecam!

Doktor Chwalinski to swietny człowiek i doktor naprawde godny polecenia. Jestem Jego pacjentką juz dwa lata i nigdy jeszcze nie zawiodl mnie jako moj lekarz. Dziękuje!

Na moja wysoką ocenę osoby Pana Doktora wpływa jego wiedza, kompetencja i wyjątkowo 'ludzkie' podejście do pacjenta. Na każdym etapie leczenia informował o jego aktualnych postępach, a 'na stole' zadał sobie trud, żeby potraktować mnie w sposób wyjątkowy (i czaso-, pracochłonny). Dzięki niemu żyję dalej w jednym kawałku. Dziękuję!

dobry lekarz zawsze przy każdej wizycie pyta o samopoczucie i rozmawia o aktualnej sytuacji

rzeczowy, kompetentny, delikatny i kontaktowy lekarz. badanie bylo bezbolesne, wywiad szczegolowy i kompleksowy, a diagnoza dokladnie wytlumaczona i nawet narysowana dla lepszego zrozumienia ;) bardzo polecam.

20 czerwca 2011 dr Chwaliński operował w warszawskim Centrum Onkologii mojego teścia. 75 lat, rak jelita grubego (wstępnicy). Udało się zaoszczędzić tacie stomii, mimo że wielu lekarzy przy starszym pacjencie nie stara się aż tak bardzo. Dr Chwaliński jest fantastycznym lekarzem - zależy mu, po prostu, bez żadnych kopert, koniaków, etc. Kontaktowy, bardzo miły, kulturalny, rzeczowo i przystępnie opowiada o chorobie i rokowaniach. Odpowiada na każde pytanie. Super człowiek.

Witam a gdzie przyjmuję ten lekarz ? bo nie potrafię znaleźć

byłam bardzo zdenerwowana wizytą z wiadomych względów ale doktor podszedł do sprawy naprawę fachowo i profesjonalnie , miły symaptyczny, rzeczowy jedyny mankament to cena wizyty , no ale cóż jak trzeba to trzeba , nie żałuje wydanych 200 zł na wizytę jeśli leki które dostałam pomogą mi będę w 100% zadowolona , na dzień dziejszy z czystm sumieniem mogę doktora polecić

Rewelacyjny lekarz. Strasznie się bałam wizyty ale Pan doktor był rewelacyjny. Wszystko wytłumaczył, wysłuchał i zalecił leczenie kompleksowe

najlepszy lekarz jakiego spotkałem: kompetentny, rzeczowy, punktualny a do tego życzliwie i zwyczajnie po ludzku podchodzący do pacjenta, jak najwięcej takich lekarzy

Kompetentny i sympatyczny lekarz. Dr. Chwalinskiemu zależy przede wszystkim na pacjencie i jego zdrowiu. Moja opinia jest oparta na dość długiej historii (trzy lata, kilkanaście wizyt). W porównaniu z innymi proktologami których odwiedziłem (3 lekarzy) Dr. Chwalinski to inna klasa. Szczerze polecam.

Wspaniały człowiek, mądry, życzliwy bardzo miły. Godny polecenia każdemu cierpiącemu.

Wspaniały lekarz.Jestem jego pacjentką.Uratował mnie przed stomią.

Przede wszystkim człowiek. Po drugie - lekarz z powołania. Pomógł w sytuacji gdy inni lekarze nie wykonali należycie swoich obowiązków i wyrządzili tym więcej szkód. Godny polecenia, godny zaufania.

Bardzo miły, sympatyczny, uprzejmy i punktualny. Nie mam żadnych wątpliwości co do poprawności stawianych przez Pana Doktora diagnoz (proces leczenia miał miejsce ponad 5 lat temu). Pan Doktor skutecznie leczył mnie zachowawczo w sytuacji, gdy inni skazywali mnie na leczenie operacyjne. Okazało się, że rację miał Pan Doktor.

Specjalista wysokiej klasy, ale przede wszystkim wspaniały człowiek, swoim zachowaniem i troską wysoko stawia poprzeczkę w środowisku lekarskim. Wiem, że to paradoks, ale to szczęście poznać takiego lekarza. M.C.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny