lek. dent. Maciej Deptuch

Polecam Pana Macieja, bardzo dokładnie tłumaczy, już kilka lat jestem pod jego opieką i wszystko bardzo dobrze się trzyma ;) jest bardzo uprzejmy, miły i staranny.

Szczerze polecam Pana Macieja. Odbyłam dokładne, bezbolesne leczenie kanałowe w bardzo przystępnej cenie. Lekarz miły i rzetelny 🙂

Szczerze polecam Pana Macieja.

Szczerze nie polecam, bylem u tego dentysty i wizyta okazala sie bardzo bolesna. ten młody lekarz musi sie jeszcze duzo nauczyc w swoim zawodzie, ja nie chce poswiecac swoich zebow i drugi raz przezywac koszmarnej wizyty

Pan Dr wprawdzie jest młodym lekarzem, ale ma bdb podejście do pacjenta zwłaszcza do dzieci. Szkoda tylko ze jak jest na urlopie to nie odbiera tel......