Maciej Drewek

Świetny lekarz! Mam piękne i zdrowe uzębienie dzięki Panu Doktorowi. Nigdy mnie nie zawiódł, od prostych wypełnień po skomplikowane leczenie kanałowe.

Nie jest to może najbardziej uprzejmy człowiek na świecie, ale fachowcem jest świetnym. Co do tego nie ma wątpliwości. Ma leczyć, a nie miło zagadywać.

Leczę się u Pana Macieja już od kilku lat, plomby które założył do dziś się trzymają, ze wszystkich dentystów jakich znam jest największym profesjonalistą. Dysponuje nowoczesnym gabinetem, nigdy mnie nie zawiódł.

The best! przemiły, kompetentny, z powołania lekarz! Atmosfera w gabinecie przeniła, tworzą świetny duet z żoną !

Pan Maciej Drewek to doskonały dentysta, godny polecenia w każdej sytuacji. Leczę się u niego od ok 10 lat, i nigdy mnie nie zawiódł. Dysponuje nowoczesnym sprzętem, okazuje się, że nawet wizyta u dentysty może być komfortowa. Przede wszystkim, jeżeli się za coś zabiera, robi to doskonale, w moim przypadku zawsze bezbłędnie. Wypełnienia założone przez niego ponad 8 lat temu trzymają się bez zarzutu, inni pacjenci też go polecają.

Od kiedy tylko pamietam wizytu stomatologiczne kojarzyly mi sie z bolem i mekami na fotelu. Wszystko zmienilo sie gdy trafilam do dr Drewka. Wtedy byl to problem z 6 (raz juz leczona kanalowo). Na fotelu spedzilam kilka godzin ale dzis ze zebem nic sie nie dzieje. Doktor do kazdego przypadku podchodzi profesjonalnie, jest bardzo dokladny, zawsze tlumaczy leczony przypadek, uzywa najwyzszej jakosci sprzetu i poswieca pacjentowi tyle czasu ile wymaga dany przypadek. Pracuje wspolnie z zona z ktroa tworza ciepla i relaksujaca atmosfere w czasie wizyt. POLECAM!!!!

POLECAM!!!!

bardzo kompetentny stomatolog, poza tym ze jest dokladny to doskonale przewiduje układ przestrzenny zębów po zabiegu przez co nie czujemy ze mamy plombe.

ZDECYDOWANIE NIE NADAJE SIE NA LEKARZA !!!!!!1

ZDECYDOWANIE NIE NADAJE SIE NA LEKARZA !!!!!!1

Chodze do dr Drewka od lat, nie wyobrazam sobie korzystac z uslug innego stomatologa,jest najlepszy, zawsze ma aktualny sprzet,itp.

Pełen profesjonalizm, przystępne ceny, nowoczesny gabinet i stosowane technologie leczenia. Miła, ciepła atmosfera.