dr n. med. Maciej Finik

Internista, Kardiolog

2,5
2,5
2,4

Czytając opinie o dr. Finiku jedynie co mogę powiedzieć to absolutnie się z nimi nie zgadzam. Doktor jest bardzo uprzejmy, miły, dowcipny. Wytłumaczył mi prostym językiem co mi dolega i jak można mi pomóc. Ma cudowne podejście do pacjenta. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo niemily lekarz jego podejście do pacjenta karygodne. Nic nie tłumaczy i ma pretensje że się do niego przyszlo.

Przed pandemią bardzo się zmienił odwoływał wizyty przez 1,5 roku bez kontroli lekarza teraz jest niemiły i potraktował mnie jak śmiecia. Odradzam wizyt nawet prywatnie. Ciezko jest go zrozumieć, nie wiadomo o co mu chodzi!!

Jedna wizyta to za DUŻO .AROGANCKI ,bardzo niemiły.Nic nie wytłumaczy.Nie mam zaufania!!!!!Daleko od takiego lekarza. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Zły lekarz . Potraktował moją mamę jak śmiecia , krzyczał na chorego po 2 udarach używa języka GORZEJ jak na Polskiej Budowie . Oby mniej takich lekarzy .

Bardzo niemiły lekarz . Traktuje swoich pacięrów bardzo źle i arogancko . Zdaleka od takich lekarzy .

Nie miły .Nie wypisał mi recepty na stale zażywane leki tylko dlatego że nie miałam jego karteczki (jakie i jak je brać).Powinien mieć je zapisane w karcie pacjenta,a ja też je znam,gdyż zażywam je od kilku lat.

bardzo niemiły.tabletki zmienia bez badania.w gabinecie 5 sekund.widać bardzo zły że musi pracować a pacjenta traktuje jak złą konieczność

bardzo dobry fachowiec, bardzo mi poół gdy inni nie mogli sobie poradzić z moimi kołaqtaniami serca