Pan Maciej od pierwszej wizyty wzbudził we mnie zaufanie. Kilka serii zabiegów przyczyniły się do uniknięcia skalpela z czego jestem bardzo zadowolony. Fachowo poradził i dokładnie wytłumaczył co? i dlaczego? (na co lekarze często nie mają czasu). Bardzo miła osoba w wysoką kulturą osobistą. Zdecydowanie polecam. Rafał W.

Jestem sportowcem, alpinistą wiec potrzebuję fachwoca, na lepszego nigdy nie trafiłem a trochę ich przez moje kolano już przeszło... Pan Maciej - mistrzostwo świata.

Pan Maciek to wspanialy fachowiec uratowal moje kolano przed artroskopia ktorej za wszelka cene chcialam uniknac i udalo sie wlasnie dzieki cwiczeniom a nie tak jak proponowali ortopedzi operacja , do tego godny zaufania i przemily. Panie Macku jeszcze raz bardzo panu dziekuje :) Polecam wszystkim . Pozdrawiam Dorota Sajewicz

Bardzo polecam - duża elastyczność w doborze terminu, odpowiedni dobór zabiegów i metod leczenia, pełne zainteresowanie pacjentem łacznie z omówieniem sposobu leczenia, a to tego przemiły.

P.Maciej godny polecenia ,jestem bardzo zadowolona,wykorzystuje dobrze swoje umiejętności,

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Macieja. Nie zgadzam się z poprzednikiem. Wart polecenia.

nie polecam, mało n=kompetentny człowiek, tym bardzj, że nie ma kontraktu z NFZ

nie polecam, mało n=kompetentny człowiek, tym bardzj, że nie ma kontraktu z NFZ