dr n. med. Maciej Gembicki

Endokrynolog

Od 10 lat jestem pod opieką prof. Gembickiego. Z pełnym przekonaniem polecam.

Od 10 lat jestem pod opieką prof. Gembickiego. Z pełnym przekonaniem polecam.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego, naprawdę godny POLECENIA!

Lekarz godny polecenia. Bardzo miły ,ciepły człowiek. Oby więcej takich lekarzy w Polsce. Nie jest naciągaczem, dba o zdrowie pacjenta. Szybko reaguje. Jestem z Pana profesora bardzo zadowolona i nie zamienię nigdy na innego lekarza...

Moze prof. Maciej Gembicki jest dobrym specjalista, niestety tego nie zdazylam sie dowiedziec bo podczas rozmowy telefonicznym okazal sie zwyklym ch***m, ktoremu chodzi tylko o zarabianie pieniedzy, wiec do wizyty nie doszlo.

Bardzo mily i sympatyczny lekarz, jest to moj pierwszy lekarz endokrynolog i jestem w pelni zadowolona, poswieca duzo czasu pacjentowi i jest bardzo uprzejmy.

Leczę się u Pana Profesora i jestem bardzo zadowolona.Jest to bardzo miły,serdeczny i ciepły człowiek.Lekarz z powołania, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.Podchodzi do pacjenta bardzo profesjonalnie i z sercem.Bardzo mi pomógł.Polecam Pana Profesora z całego serca

Wspaniały człowiek.Chcialabym aby wszyscy lekarze brali z niego przykład.Pacjent jest dla niego przede wszystkim człowiekiem i tak też go traktuje.Niesamowicie spokojny i wyrozumiały człowiek.Leczę się u niego i wiem że mogę na niego liczyć.Tacy właśnie mądrzy ludzie powinni nas leczyć.Szczerze polecam!